Нет в наличии
115 грн.
Наличные:
115 грн
Безнал:
138 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY AB030041 - Съемник

Размер: 9"
Небольшой съемник закладных, клипс и пистонов, именуемый автолюбителями как клипсодер или ключ для пистонов. Позволяет быстро справляться с демонтажем небольших элементов обшивки салона. Форма захвата позволяет без усилий поддеть шляпку крепления и демонтировать его целым просто нажав на рукоять инструмента вниз. Значительно ускоряет работу и экономит силы. Широко используется в мастерских
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY AB030041 - Знімач

Розмір: 9"
Невеликий знімач заставних, кліпс і пістонів, іменований автолюбителями як кліпсодер або ключ для пістонів. Дозволяє швидко справлятися з демонтажем невеликих елементів обшивки салону. Форма носика дозволяє без зусиль підчепити капелюшок кріплення і демонтувати його цілим просто натиснувши на рукоять інструменту вниз. Значно прискорює роботу і заощаджує сили. Широко використовується в майстернях при шумоізоляції автомобіля, інсталяційних роботах, заміні елементів кузова, демонтажу ущільнювачів, молдингів, різних накладок і іншого.
   Виготовлений з надійних матеріалів, які забезпечать тривалу роботу і дозволяють прикладати до інструменту значні зусилля, що якісно відрізняє цей інструмент від пластикових знімачів. Інструмент універсальний і дозволяє демонтувати до 90% кліпс. Стане незамінним помічником і ви обов'язково будете його радити знайомим або навіть зможете зробити корисний подарунок їм.
   Невисока вартість інструменту швидко окупиться економією часу не тільки при розбиранні салону, але і цілими кріпильними елементами, які при поломці повторно використовувати не вдасться. Все ж елементи кріплення з часом через перепади температур можуть ставати крихкими і зламатися навіть при акуратному демонтажі. В цьому випадку ви можете просто знайти потрібне кріплення в нашому каталозі https://avtozvuk.ua/catalog/1360

Количество предметов
1
Тип
Съемник клипс
Длина
130
Материал
металл
Цвет
зеленый
Упаковка
блистер
Страна производства
Тайвань
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели