Заканчивается
443 грн.
Наличные:
443 грн
Безнал:
532 грн
Приватбанк:
462 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY AB030040 - Комплект для ремонта дверей

Удобный набор инструментов, в который входят: съемник дверной рукояти, два съемника дверных панелей, съемник пистонов обшивки дверей автомобилей GM.
Данные инструменты также можно применять для широкого ряда других сервисных работ.
Металлические съемники клипс с пластиковой ручкой - часто именно их называют “клипсодеры” или ключ для съема пистонов. Состоят и пластиковой
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY AB030040 - Комплект для ремонту дверей

Зручний набір інструментів, в який входять: знімач дверної рукояті, два знімача дверних панелей, знімач пістонів обшивки дверей автомобілів GM.
Дані інструменти також можна застосовувати для широкого ряду інших сервісних робіт.
Металеві знімачі кліпс з пластиковою ручкою - часто саме їх називають "кліпсодери" або ключ для знімання пістонів. Складаються і пластикової рукоятки і металевого стержня, на кінці якого розташовується плоский захоплювач у вигляді ріжкового ключа. Знімачі в комплекті розрізняються по довжині інструменту, за кутом вигину і за розміром робочого зіву. Вигин стержня на кінці дозволяє впертися в кузов і, діючи знімачем як важелем, висмикнути кліпсу. Кліпса захоплюється, піддіванням ріжків носа під капелюшок. Для того, щоб можна було демонтувати кліпси різного діаметру носики захоплення виготовлені у вигляді звужується прорізи і прямокутного прорізу зіву. Широка конструкція носа дозволяє спростити роботу.
   Перевагами комплекту є його міцність - виготовленим з якісної багатокомпонентної сталі до цих знімачів можна прикладати найбільше зусилля. Працювати з таким знімачем набагато легше і швидше, ніж з пластиковим, часто на кінці він тонше, що спрощує його заведення під кліпсу. Універсальний - знімає до 90% кліпс.
Інструменти Jonnesway - це завжди висока якість товару. Їх виробництво сертифіковане по ISO 9001. Якість всієї виробленої продукції Jonnesway відповідає вимогам ГОСТу, відповідає вимогам стандартів DIN, ANSI і підтверджено сертифікатами GS і CE.

Количество предметов
4
Тип
Набор съемников
Материал
металл
Цвет
зеленый
Упаковка
блистер
Страна производства
Тайвань
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Съемник обшивки и магнитол»
Показать все модели