Нет в наличии
3968 грн.
Наличные:
3968 грн
Безнал:
4762 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY AR060024 - Комплект съемников хомутов креплений шлангов

В набор входят различные съемники хомутов патрубков, которые подходят для работы с большинством плоских кольцевых хомутов и CLIC-R хомутов, а также другие инструменты

1. Съемник хомутов патрубков
Позволяет фиксировать, демонтировать, и размыкать хомуты патрубков. Захват на конце гибкого шнура позволяет работать в недоступных для других моделей съемников
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY AR060024 - Комплект знімачів хомутів кріплень шлангів

В набір входять різні знімачі хомутів патрубків, які підходять для роботи з більшістю плоских кільцевих хомутів і CLIC-R хомутів, а також інші інструменти.

1. Знімач хомутів патрубків
Дозволяє фіксувати, демонтувати, і розмикати хомути патрубків. Захоплення на кінці гнучкого шнура дозволяє працювати в недоступних для інших моделей знімачів ділянках. Щипчики можуть фіксуватися в потрібному положенні, звільняючи руки і роблячи роботу більш швидкою і простою. Рукоятки з міцної гуми. Кабель і пружина - зношувані комплектуючі, і підлягають заміні.
2. Зйомник хомутів патрубків, з поворотним захопленням
3. Поворотний знімач хомутів патрубків

В губках захоплень зроблені прорізи для забезпечення надійного захоплення маленьких хомутів під будь-яким кутом. Трещоточна засувка фіксує губки в 5 різних положеннях. Підходить до всіх автомобільних патрубків і хомутів з пружинного дроту. Швидко і легко знімає патрубки. У міру розкриття знімачі надійно фіксуються в положенні, необхідному для надійного захоплення хомута шланга.
4. Кутовий знімач хомутів патрубків, з плоским захопленням
5. Знімач хомутів патрубків, з плоским захопленням
6. Знімач CLIC-R хомутів
7. Знімач патрубків
8. Викрутка
9. Запасний гнучкий знімач

Інструменти Jonnesway - це завжди висока якість товару. Їх виробництво сертифіковане по ISO 9001. Якість всієї виробленої продукції Jonnesway відповідає вимогам ГОСТу, відповідає вимогам стандартів DIN, ANSI і підтверджено сертифікатами GS і CE.

Тип съемника
Набор
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Съемник хомутов»
Показать все модели