Снят с производства
4565 грн.
Наличные:
4565 грн
Безнал:
5478 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX DV-001 - Видеорегистратор

Автомобильный регистратор DV-001 - это миниатюрная цифровая камера, способная в режиме нон-стоп вести запись на карту памяти форматов SD (Secure Digital) или ММС (MultyMedia Card). Данное устройство способно внести ясность в спорные ситуации, защитить вас от «подстав», подтвердить, что вы проехали на мигающий зеленый или желтый сигнал светофора.
Регистратор прост в применении и очень удобен, при этом
Читать полностью
Технічні характеристики:

EX DV-001 - Відеореєстратор

Автомобільний реєстратор DV-001 - це мініатюрна цифрова камера, здатна в режимі нон-стоп вести запис на карту пам'яті форматів SD (Secure Digital) або ММС (MultyMedia Card). Цей апарат може внести ясність у спірні ситуації, захистити вас від «підстав», підтвердити, що ви проїхали на миготливий зелений або жовтий сигнал світлофора.
     Реєстратор простий у застосуванні і дуже зручний, при цьому його швидко освоюють як чоловіки, так і жінки водії.

Коротка інструкція з експлуатації:
     Автомобільний «чорний ящик» поставляється в жорсткій коробці з барвистою поліграфією. Всередині - сам пристрій, кронштейн для кріплення в автомобілі, спеціальний болтик для кріплення пристрою на кронштейні, шнур живлення від гнізда прикурювача та провід для підключення до телевізора.
     Корпус реєстратора з пластмаси. Якість виготовлення досить високо: зазори між половинками корпусу відсутні. На лицьовій поверхні - об'єктив відеокамери і лазерний світлодіод. За задумом конструкторів, лазер допоможе правильно зорієнтувати камеру при установці в автомобіль. На верхній грані корпусу розташовані роз'єм для підключення живлення і відеовихід.
     На бічній - три кнопки управління. Гніздо для карт пам'яті - на торці пристрою. В якості накопичувача відеореєстратор використовує флеш-карти форматів SD (Secure Digital) або ММС (MultyMedia Card). Кнопки управління винесені на бічну поверхню корпусу. Їх три: управління живленням, вимикач лазерного підсвічування і кнопка початку запису / відтворення. Поруч з «клавіатурою» знаходиться гніздо для кріплення пристрою на підставку. Тильна сторона корпусу хизується двома індикаторами: один відображає поточний стан пристрою, другий - попереджає про розряд батарей.
     У комплекті присутня кронштейн з самоклеючі підставою. Кріплення пристрою до кронштейна - за допомогою болта «баранчика». Це дозволяє, виходячи з автомобіля, забирати «чорний ящик» з собою.
    Для установки відеореєстратора в автомобіль необхідно закріпити кронштейн в центрі передньої панелі. Найкраще кріпити на плоский ділянку панелі, забезпечивши при цьому вертикальне положення корпусу реєстратора.

Разрешение записи
640x480 (VGA)
Тип крепления
не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
60
Экран
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели