Снят с производства
4911 грн.
Наличные:
4911 грн
Безнал:
5894 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX DV-001 - Видеорегистратор

Автомобильный регистратор DV-001 - это миниатюрная цифровая камера, способная в режиме нон-стоп вести запись на карту памяти форматов SD (Secure Digital) или ММС (MultyMedia Card). Данное устройство способно внести ясность в спорные ситуации, защитить вас от «подстав», подтвердить, что вы проехали на мигающий зеленый или желтый сигнал светофора.
Регистратор прост в применении и очень удобен, при этом
Читать полностью
Технічні характеристики:

EX DV-001 - Відеореєстратор

Автомобільний реєстратор DV-001 - це мініатюрна цифрова камера, здатна в режимі нон-стоп вести запис на карту пам'яті форматів SD (Secure Digital) або ММС (MultyMedia Card). Цей апарат може внести ясність у спірні ситуації, захистити вас від «підстав», підтвердити, що ви проїхали на миготливий зелений або жовтий сигнал світлофора.
     Реєстратор простий у застосуванні і дуже зручний, при цьому його швидко освоюють як чоловіки, так і жінки водії.

Коротка інструкція з експлуатації:
     Автомобільний «чорний ящик» поставляється в жорсткій коробці з барвистою поліграфією. Всередині - сам пристрій, кронштейн для кріплення в автомобілі, спеціальний болтик для кріплення пристрою на кронштейні, шнур живлення від гнізда прикурювача та провід для підключення до телевізора.
     Корпус реєстратора з пластмаси. Якість виготовлення досить високо: зазори між половинками корпусу відсутні. На лицьовій поверхні - об'єктив відеокамери і лазерний світлодіод. За задумом конструкторів, лазер допоможе правильно зорієнтувати камеру при установці в автомобіль. На верхній грані корпусу розташовані роз'єм для підключення живлення і відеовихід.
     На бічній - три кнопки управління. Гніздо для карт пам'яті - на торці пристрою. В якості накопичувача відеореєстратор використовує флеш-карти форматів SD (Secure Digital) або ММС (MultyMedia Card). Кнопки управління винесені на бічну поверхню корпусу. Їх три: управління живленням, вимикач лазерного підсвічування і кнопка початку запису / відтворення. Поруч з «клавіатурою» знаходиться гніздо для кріплення пристрою на підставку. Тильна сторона корпусу хизується двома індикаторами: один відображає поточний стан пристрою, другий - попереджає про розряд батарей.
     У комплекті присутня кронштейн з самоклеючі підставою. Кріплення пристрою до кронштейна - за допомогою болта «баранчика». Це дозволяє, виходячи з автомобіля, забирати «чорний ящик» з собою.
    Для установки відеореєстратора в автомобіль необхідно закріпити кронштейн в центрі передньої панелі. Найкраще кріпити на плоский ділянку панелі, забезпечивши при цьому вертикальне положення корпусу реєстратора.

Разрешение записи
640x480 (VGA)
Угол обзора
60
Тип крепления
не поворотное
Экран
нет
Тип
Универсальный
Количество камер
1
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EX» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели