Снят с производства
7353 грн.
Наличные:
7353 грн
Безнал:
8824 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX DV-002 - Видеорегистратор

Видеорегистратор DV-002 - миниатюрная цифровая камера, способная в режиме нон-стоп вести запись видео и аудио на карту памяти. Время записи до 8-ми часов (зависит от карты, которую Вы установите). Прибор имеет ИК подсветку, способную подсвечивать в темноте до 3-5 метров.
Просмотр видео возможен как на компьютере, так и на обычном телевизоре.

Прибор можно использовать для следующих ситуаций:
Читать полностью
Технічні характеристики:

EX DV-002 - Відеореєстратор

Відеореєстратор DV-002 - мініатюрна цифрова камера, здатна в режимі нон-стоп вести запис відео і аудіо на карту пам'яті. Час запису до 8-ми годин (залежить від карти, яку Ви встановите). Прилад має ІК підсвічування, здатну підсвічувати в темряві до 3-5 метрів.
Перегляд відео можливий як на комп'ютері, так і на звичайному телевізорі.

Прилад можна використовувати для наступних ситуацій:

-запис подій на дорозі.

Цілком можливо, непримітному на вид гаджету судилося зробити революцію на наших дорогах. Принаймні, у разі аварії одвічні російські питання «Хто винен?» І «Що робити?» Можуть втратити актуальність. Думка записати дорожній інцидент «на плівку» не нова. Хтось, ледве оговтавшись від шоку, обводить місце події мобільником в тремтячою руці - такий-сякий відеоролик. Але після бійки кулаками не махають, треба б зобразити розвиток подій за кілька секунд до зіткнення чи іншого форс-мажору.
 
- Відеоспостереження за нянею або будинок робітницею.

На скільки питань можна отримати звіти залишивши цей реєстратор будинку включеним на пару годин, при цьому ІЧ підсвічування відведе навіть те, що відбувалося в затемненій кімнаті, а динамік запише як ваша няня поводиться з дитиною.

 - Запис переговорів.

Іноді, після того, як завершилися переговори ми судорожно намагаємося згадати скільки відсотків ми пообіцяли або яку знижку дадуть нам, часом через кілька днів наші партнери «перевзуватися» і кажуть що не називали таких великих цифр - а Ви вже відрапортували керівництву про перемогу. Відеореєстратор DV-002 вирішить ці проблеми всього лише одним натисненням кнопки «REC»
  
  Також, Відеореєстратор може бути використаний як звичайна цифрова камера для запису подій, не пов'язаних з дорожньою ситуацією, і доставить вам приємні спогади про вашу туристичній поїздці.

Разрешение записи
640x480 (VGA)
Угол обзора
60
Тип крепления
не поворотное
Экран
нет
Количество камер
1
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EX» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели