Есть в наличии
700 грн.
Наличные:
700 грн
Безнал:
840 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

АИДА-3s - Зарядное устройство

Заряжает в автоматическом режиме с эффектом десульфатации кислотные и щелочные аккумуляторные батареи емкостью от 4 до 55Ачас стабилизированным током 0,5А, 1,5А или 3А алгоритмом циклического импульсного заряда:

0,5 А для АКБ от 4 до 10 А*час - мото, эхолоты
1,5 А для АКБ от 4 до 30 А*час - мото, легковые авто
3 А для АКБ от 15 до 55 А*час
Читать полностью
Технічні параметри:

АІДА-3s - Зарядний пристрій

Заряджає в автоматичному режимі з ефектом десульфатації кислотні та лужні акумуляторні батареї ємністю від 4 до 55Ачас стабілізованим струмом 0,5А, 1,5А або 3А алгоритмом циклічного імпульсного заряду:

0,5 А для АКБ від 4 до 10 А * год - мото, ехолоти
1,5 А для АКБ від 4 до 30 А * год - мото, легкові авто
3 А для АКБ від 15 до 55 А * год - легкові а / мобілі

Зарядний пристрій (ЗП) «АІДА-3s» представляє собою імпульсний ЗП нового покоління і служить для циклічного імпульсного заряду в автоматичному режимі 12В необслуговуваних і обслуговуваних акумуляторних батарей (АКБ) ємністю від 4 до 55 А · год струмом 0,5А, 1,5А або 3А, для десульфатації засульфатованих АКБ, для тривалої підтримки АКБ в зарядженому стані, для запобігання їх від сульфатації і перезаряда, а так само для зберігання АКБ в міжексплуатаційний період.

Здатне заряджати АКБ, розряджені практично до 0В, «реанімуючи» їх короткими імпульсами струму силою 0,5А, 1,5А або 3А.
Можна застосовувати в складі систем резервного безперебійного живлення, дизель-генераторів (режим «безпечного зберігання АКБ»), а також в якості блоку живлення 13В 2А.

Має тепловий захист від перевантажень, захист від коротких замикань і перенапруг. Від зворотної полярності ЗП захищене плавким запобіжником.

Застосований алгоритм циклічного імпульсного заряду з ефектом десульфатації для захисту АКБ по закінченню заряду від саморазряда, сульфатації, перезаряда і корозії за рахунок імітації циклу заряд-розряд. Руйнується сульфатація, поліпшується структура електродів, зменшується внутрішній опір АКБ, збільшується стартовий струм, зменшується розшарування електроліту і вирівнюється його щільність в банках. Відбувається поліпшення параметрів АКБ.

3 способи десульфатації: щадний - малими струмами при постійній напрузі в буферному режимі, циклічним імпульсним зарядом - за рахунок спадання надлишкової зарядної напруги і інтенсивний - циклічним імпульсним зарядом асиметричним струмом.

Заряд автомобільної АКБ аналогічний заряду мобілки: підключив і забрав коли зручно - перезаряда не відбувається - по закінченню заряду пристрій переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані або переводиться в буферний режим безпечного тривалого зберігання.

*Під замовлення з перемикачем гелевий/кислотний

Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный
Подключение к батарее
Крокодилы
Тип
Импульсное
Функции и оснащение
Хранение с подзарядкой, Десульфатация (восстановление)
Емкость аккумулятора
55 (Ач)
Ток заряда
3, 1.5, 0.5 (А)
Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В
Индикация заряда
Светодиодная
Длина силового провода
140 (см)
Потребляемая мощность
60 (Ватт)
Ширина
95 (мм)
Высота
65 (мм)
Длина
170 (мм)
Вес
0.4 (кг)
Температура эксплуатации
-10/+40
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Разрядился аккум на машине. Заказал утром в 10 зарядку, в 15-00 уже была у меня на руках. Поставил на ночь заряжатся батарейку - утром двиг крутился как угорелый. Отлично заряжает...

    Евгений, 01.02.2017

    Заказал зарядное очень доволен покупкой, точно соответствует всем техническим параметрам.Заряжал мото и авто.Приятно удивлен сотрудничеством с магазином!!Советую!

    Михаил, 28.12.2015

Другие модели марки «АИДА» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели