Есть в наличии
700 грн.
Наличные:
700 грн
Безнал:
840 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

АИДА-3s - Зарядное устройство

Заряжает в автоматическом режиме с эффектом десульфатации кислотные и щелочные аккумуляторные батареи емкостью от 4 до 55Ачас стабилизированным током 0,5А, 1,5А или 3А алгоритмом циклического импульсного заряда:

0,5 А для АКБ от 4 до 10 А*час - мото, эхолоты
1,5 А для АКБ от 4 до 30 А*час - мото, легковые авто
3 А для АКБ от 15 до 55 А*час
Читать полностью
Технічні параметри:

АІДА-3s - Зарядний пристрій

Заряджає в автоматичному режимі з ефектом десульфатації кислотні та лужні акумуляторні батареї ємністю від 4 до 55Ачас стабілізованим струмом 0,5А, 1,5А або 3А алгоритмом циклічного імпульсного заряду:

0,5 А для АКБ від 4 до 10 А * год - мото, ехолоти
1,5 А для АКБ від 4 до 30 А * год - мото, легкові авто
3 А для АКБ від 15 до 55 А * год - легкові а / мобілі

Зарядний пристрій (ЗП) «АІДА-3s» представляє собою імпульсний ЗП нового покоління і служить для циклічного імпульсного заряду в автоматичному режимі 12В необслуговуваних і обслуговуваних акумуляторних батарей (АКБ) ємністю від 4 до 55 А · год струмом 0,5А, 1,5А або 3А, для десульфатації засульфатованих АКБ, для тривалої підтримки АКБ в зарядженому стані, для запобігання їх від сульфатації і перезаряда, а так само для зберігання АКБ в міжексплуатаційний період.

Здатне заряджати АКБ, розряджені практично до 0В, «реанімуючи» їх короткими імпульсами струму силою 0,5А, 1,5А або 3А.
Можна застосовувати в складі систем резервного безперебійного живлення, дизель-генераторів (режим «безпечного зберігання АКБ»), а також в якості блоку живлення 13В 2А.

Має тепловий захист від перевантажень, захист від коротких замикань і перенапруг. Від зворотної полярності ЗП захищене плавким запобіжником.

Застосований алгоритм циклічного імпульсного заряду з ефектом десульфатації для захисту АКБ по закінченню заряду від саморазряда, сульфатації, перезаряда і корозії за рахунок імітації циклу заряд-розряд. Руйнується сульфатація, поліпшується структура електродів, зменшується внутрішній опір АКБ, збільшується стартовий струм, зменшується розшарування електроліту і вирівнюється його щільність в банках. Відбувається поліпшення параметрів АКБ.

3 способи десульфатації: щадний - малими струмами при постійній напрузі в буферному режимі, циклічним імпульсним зарядом - за рахунок спадання надлишкової зарядної напруги і інтенсивний - циклічним імпульсним зарядом асиметричним струмом.

Заряд автомобільної АКБ аналогічний заряду мобілки: підключив і забрав коли зручно - перезаряда не відбувається - по закінченню заряду пристрій переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані або переводиться в буферний режим безпечного тривалого зберігання.

*Під замовлення з перемикачем гелевий/кислотний

Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В
Тип
Импульсное
Емкость аккумулятора
55
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный
Ток заряда
0.5, 1.5, 3
Индикация заряда
Светодиодная
Длина силового провода
140
Потребляемая мощность
60
Высота
65
Ширина
95
Длина
170
Вес
0.4
Производство
Украина
Подключение к батарее
Крокодилы
Температура эксплуатации
-10/+40
Функции и оснащение
Десульфатация (восстановление) , Хранение с подзарядкой
Бренд
АИДА

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Евгений, 01.02.2017

    Разрядился аккум на машине. Заказал утром в 10 зарядку, в 15-00 уже была у меня на руках. Поставил на ночь заряжатся батарейку - утром двиг крутился как угорелый. Отлично заряжает...

    Михаил, 28.12.2015

    Заказал зарядное очень доволен покупкой, точно соответствует всем техническим параметрам.Заряжал мото и авто.Приятно удивлен сотрудничеством с магазином!!Советую!

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «АИДА» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели