Нет в наличии
379 грн.
Наличные:
379 грн
Безнал:
455 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ravenol 1430220 -31° 1л - Антигель

Объем: 1 л
Комплексная многофункциональная присадка к дизельному топливу RAVENOL Fliessverbesserer изготовлена в Германии на основе олефинов, содержащих галогены и сложные эфирные группы, растворённые в органическом растворителе.

Депрессорная присадка делает дизельное топливо и мазут пригодными для употребления зимой при температурах до —31°С. Средство является морозостойкой жидкостью для
Читать полностью
Технічні параметри:

Ravenol 1430220 -31° 1л - Антигель

Об'єм: 1 л
Комплексна багатофункціональна присадка до дизельного палива RAVENOL Fliessverbesserer виготовлена в Німеччині на основі олефінів, що містять галогени і складні ефірні групи, розчинені в органічному розчиннику.

Депресорна присадка робить дизельне паливо і мазут придатними для використання взимку при температурах до -31 ° С. Засіб є морозостійкою рідиною для дизельного палива і інших палив, що мають у своєму складі парафін. Воно запобігає виділенню і відкладенню кристалів парафіну в баку, фільтрі і трубопроводах, покращує плинність і фільтрованість палива, благотворно впливає на систему уприскування.

Рекомендується до застосування також в системах автономного теплопостачання (котельні і т.д.), що використовують парафіновмісні види палива. Оптимальний ефект досягається при додаванні присадки до моменту помутніння палива (у літнього дизпалива -5 ° С, у мазуту -2 ° С). Депресорна присадка розчиняє вже утворені кристали парафіну.

Особливості
Країна-виробник: Німеччина
Максимальна температура замерзання: -31 °
Співвідношення рідини для температурного режиму -25 ° -35 °: 1: 1000
Співвідношення рідини для температурного режиму -10 ° -20 °: 1: 1500.

Объем
1
Упаковка
флакон
Бренд
Ravenol

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ravenol» в категории «Антигель»
Показать все модели