Ремень стяжной Lavita LA 135014PP


Есть в наличии
274 грн.
Наличные:
274 грн
Безнал:
329 грн
283 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita LA 135014PP - ремень стяжной

Длина: 14 м.
Выдерживает натяжение: до 5000 кг.
Материал: полипропилен.

Cтяжные полипропиленовые ремни Lavita (стяжки, ремни крепления, рэтчеты) используют для эффективного крепления грузов на транспорте. Легкость в применении делает их незаменимыми при транспортировке грузов. Ремень надежно закрепляет груз на транспортном средстве, не травмируя его при упаковке, и полностью сохраняя
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita LA 135014PP - ремінь стягнутий

Довжина: 14 м.
Витримує натяг: до 5000 кг.
Матеріал: поліпропілен.

Cтяжние поліпропіленові ремені Lavita (стяжки, ремені кріплення, Ретчет) використовують для ефективного кріплення вантажів на транспорті. Легкість у застосуванні робить їх незамінними при транспортуванні вантажів. Ремінь надійно закріплює вантаж на транспортному засобі, не травмуючи його при упаковці, і повністю зберігаючи товарний вигляд перевозяться виробів.
У конструкції ременя Lavita мається натягач (храпових замок), який запобігає ослаблення стрічки, яка закріплює вантаж, під час руху транспорту, що забезпечує безпеку учасників руху і схоронність перевезених товарів. Сама стяжна стрічка изготавли з поліпропіленових волокон, вона стійка до стирання, до різного атмосферного впливу, а також до багатьох хімічних речовин, з неї легко видаляється бруд.
Поліпропіленові (ПП) ремені Lavita витримують температуру від -40 С до +80 С. Оскільки поліпропіленові ремені стійки до впливу різних хімікатів, вони призначені для перевезення хімічно агресивних вантажів. Такі ремені менш міцні, швидше стираються і служать набагато менше поліестерових, але і коштують значно

Тяговое усилие
5
Длина троса
14
Ремней в комплекте
1
Бренд
Lavita

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Ремень стяжной»
Показать все модели