Нет в наличии
557 грн.
Наличные:
557 грн
Безнал:
668 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Vitol 068-black - Парктроник

Комплектуется 4-мя датчиками диаметром 20 мм. Автоматическое включение при выборе задней передачи. Удобный дисплей, отображающий положение и расстояние до препятствия. Легкость в установке, не требует дополнительного технического обслуживания. Система отлично работает в особых условиях: в дождь, темное время суток, под воздействием высоких и низких температур. Соответствует европейским нормам электромагнитной
Читать полностью
Технічні параметри:

Vitol 068-black - Парктронік

Комплектується 4-ма датчиками діаметром 20 мм. Автоматичне включення при виборі задньої передачі. Зручний дисплей, що відображає положення і відстань до перешкоди. Легкість в установці, не вимагає додаткового технічного обслуговування. Система відмінно працює в особливих умовах: в дощ, темний час доби, під впливом високих і низьких температур. Відповідає європейським нормам електромагнітної безпеки.

Система паркування Vitol 068-black - це система, яка попереджає водія під час паркування про різні перешкоди з усіх боків. Головне призначення парктроника - це повна безпека і контроль під час паркування. Система паркування складається з блоку управління, датчиків і блоку індикації. Кількість датчиків може становити два, чотири, шість або вісім. Чотири датчика цілком достатньо для того, щоб виявити перешкоди під час паркування. Такі датчики зазвичай встановлюються позаду автомобіля. Такий тип парктроника має назву - задні. Наявність дисплея є великою перевагою паркувальної системи. На нього виводяться дані про відстані до перешкоди, що є дуже зручним механізмом контролю перешкод. Дана модель парктроника відноситься до дротової паркувальної системі.
Існує ряд правил для вибору парктроника. Необхідно підбирати систему паркування враховуючи колір автомобіля. Також парктроник повинен бути адаптований до кліматичних особливостей регіону, де він буде використаний. Рекомендовано регулярно очищати датчики від забруднень, адже такі датчик не будуть якісно працювати і показувати достовірну інформацію про перешкоди під час паркування.
Принцип дії системи паркування нагадує ехолот. Спочатку датчик посилає сигнал. Сигнал відбивається від предметів, які знаходяться спереду і надходить назад на датчик. Виходячи з цього електронний блок розраховує відстань, на дисплей виводиться дистанція, а індикатор повідомляє про перешкоди.

Количество датчиков
4
Диаметр датчиков
20
Цвет датчиков
черный
Тип дисплея
светодиодный
Зона сканирования
сзади
Функции
цифровая индикация, регулировка громкости
Цвет корпуса дисплея
черный
Срабатывает ОТ
0.3
Точность измерения
10
Время отклика
0.08
Количество дисплеев
1
Бренд
Vitol

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Vitol» в категории «Парктроник»
Показать все модели