Парктроник COBRA LP-10140 black


Нет в наличии
599 грн.
Наличные:
599 грн
Безнал:
749 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cobra LP-10140 - Парктроник

Парктроник - это удобное устройство для обеспечения комфортного процесса движения машины задним ходом. Установив парктроник на свой автомобиль вы делаете управление своим автомобилем безопасным.
Cobra LP-10140 - Парковочный радар с 4мя датчиками черного цвета. Система автоматически включает передние или задние датчики парковки. LED дисплей с 4х-уровневой цветовой индикацией и соответствующим звуковым
Читать полностью
Технічні параметри:

Cobra LP-10140 - Парктронік

Парктронік - це зручний пристрій для забезпечення комфортного процесу руху машини заднім ходом. Встановивши парктроник на свій автомобіль ви робите управління своїм автомобілем безпечним.
Cobra LP-10140 - Паркувальний радар з 4мя датчиками чорного кольору. Система автоматично включає передні або задні датчики паркування. LED дисплей з 4х-рівневої колірною індикацією і відповідним звуковим попередженням. Конструкція датчиків стійка до впливу вітру, дощу, снігу та обледеніння. Мікропроцесор виробництва США.

Система паркування Cobra LP-10140 - це система, яка попереджає водія під час паркування про різні перешкоди з усіх боків. Головне призначення парктроника - це повна безпека і контроль під час паркування. Система паркування складається з блоку управління, датчиків і блоку індикації. Кількість датчиків може становити два, чотири, шість або вісім. Чотири датчика цілком достатньо для того, щоб виявити перешкоди під час паркування. Такі датчики зазвичай встановлюються позаду автомобіля. Такий тип парктроника має назву - задні. Наявність дисплея є великою перевагою паркувальної системи. На нього виводяться дані про відстані до перешкоди, що є дуже зручним механізмом контролю перешкод. Дана модель парктроника відноситься до дротової паркувальної системі.
Існує ряд правил для вибору парктроника. Необхідно підбирати систему паркування враховуючи колір автомобіля. Також парктроник повинен бути адаптований до кліматичних особливостей регіону, де він буде використаний. Рекомендовано регулярно очищати датчики від забруднень, адже такі датчик не будуть якісно працювати і показувати достовірну інформацію про перешкоди під час паркування.
Принцип дії системи паркування нагадує ехолот. Спочатку датчик посилає сигнал. Сигнал відбивається від предметів, які знаходяться спереду і надходить назад на датчик. Виходячи з цього електронний блок розраховує відстань, на дисплей виводиться дистанція, а індикатор повідомляє про перешкоди.

Цвет датчиков
черный
Количество датчиков
4
Зона сканирования
сзади
Функции
-
Входы / выходы
-
Доп.оснащение
-
Тип дисплея
светодиодный
Количество дисплеев
1
Цвет корпуса дисплея
черный
Диаметр датчиков
18 (мм)
Точность измерения
10 (см)
Срабатывает ОТ
0.4 (м)
Срабатывания ДО
2 (м)
Время отклика
0.08 (сек)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «COBRA» в категории «Парктроник»
Показать все модели