Торцевая головка YATO SPLINE YT-1463


Есть в наличии (1-2 дня)
35 грн.
Наличные:
35 грн
Безнал:
42 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO SPLINE YT-1463 - Головка

YATO YT-1460 – это торцевая головка с внутренним профилем Spline, которая применяется для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих разную форму внешнего профиля. Данная головка принадлежит к профессиональному типу и пригодна для эксплуатации в автосервисах, мастерских, производстве и других сферах работы с техникой. Высокое качество изготовления подтверждено соответствием немецкому стандарту DIN 3121
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO SPLINE YT-1463 - Головка

YATO YT-1460 - це торцева головка з внутрішнім профілем Spline, яка застосовується для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають різну форму зовнішнього профілю. Ця головка належить до професійного типу і придатна для експлуатації в автосервісах, майстернях, виробництві та інших сферах роботи з технікою. Висока якість виготовлення підтверджено відповідністю німецькому стандарту DIN 3121
Особливістю торцевої головки є її профіль Spline, який представлений у вигляді 12-ти променевої зірки з тупими гранями. Такий шліц універсальний, з його допомогою можна працювати з 5-ма різними формами різьбових з'єднань: 6-ти гранний, 12-ти гранний, Spline, Torx і навіть квадрат. Також головка придатна до роботи з кріпленнями, пошкодженими на 70%.
Наявність 12-ти гранного профілю значно спрощує роботу з шестигранними болтами і гайками в важкодоступних місцях. Завдяки безлічі граней, надіти таку головку на кріплення набагато легше, ніж шестигранную, особливо, якщо необхідний кріпильний елемент прикритий іншим агрегатом або зовсім не видно і доводиться працювати на дотик.
Матеріалом для виготовлення торцевої головки послужила хром-ванадієва сталь, яка характеризується високою твердістю, міцністю, стійкістю до навантаження і механічних пошкоджень. Хромоване дзеркальне покриття захищає від корозії і дозволяє легко відмити інструмент по закінченню роботи.
Довжина головки 38 мм.

Тип
Торцевая головка
Количество единиц в наборе
Конструкция
обычная
Размер рабочего профиля
11
Квадрат
1/2
Форма профиля
Spline
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели