Нет в наличии
1762 грн.
Наличные:
1762 грн
Безнал:
2115 грн
Приватбанк:
1768 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SHERIFF T34-ATF - Автомобильный иммобилайзер с активным транспондером и ферритовой антенной

Для иммобилайзера SHERIFF T34-ATF применяется прогрессивная технология радиочастотной идентификации RFID. Она гарантирует автоматическую защиту транспортного средства от угонщиков. Система SHERIFF T34-ATF дает возможность убирать с защиты транспортное средство абсолютно автоматически, и не потребует каких-либо усилий со стороны шофера.
Система SHERIFF T34-ATF
Читать полностью
Технічні характеристики:

SHERIFF T34-ATF - Автомобільний іммобілайзер з активним транспондером і феритовою антеною

Для іммобілайзера SHERIFF T34-ATF застосовується прогресивна технологія радіочастотної ідентифікації RFID. Вона гарантує автоматичний захист транспортного засобу від викрадачів. Система SHERIFF T34-ATF дає можливість прибирати з захисту транспортний засіб абсолютно автоматично, і не потребує яких-небудь зусиль з боку водія.
Система SHERIFF T34-ATF включає в себе транспондер з великою робочою відстанню приймача і захистом від захоплення автомобіля, два вбудованого реле блокування з нормально-розімкнутими контактами. Для активного транспондера радіус дії складає 1.2 метра, для пасивного - 50 см. Для пристрою передбачена можливість використання ферритової або дротяної крученої антени. Розміри блоку складають 99x35x70 мм.
Іммобілайзер має можливість підтримувати до 5-ти міток. У комплект входить два активних транспондера. Мітку рекомендовано зберігати окремо від зв'язки з ключами, в якій знаходиться ключ запалювання машини. Це дає можливість збільшити ступінь захисту машини і безпеки водія, в результаті розбійної атаки з метою привласнення автомобіля.
Для системи передбачений додатковий вихід управлінням сиреною і вихід управління зовнішнім реле блокування.

Тип
Иммобилайзер
Бренд
SHERIFF

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SHERIFF» в категории «Иммобилайзер»
Показать все модели