Пескоструйный пистолет YATO YT-2375


Нет в наличии
368 грн.
Наличные:
368 грн
Безнал:
442 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yato YT-2375 - Пескоструйный пистолет со шлангом

Диаметр сопла: 6,3 мм
Давление: 0,8 MPa
Расход воздуха: 160 л/мин
Длина шланга: 1 м

Пескоструйный пистолет со шлангом YATO-2375 предназначен для очистки воздушно-пескоструйным способом внутренних и наружных поверхностей от краски, окалины и коррозии, различного рода загрязнений, обезжиривания, а так же при подготовке поверхностей для окраски, при ремонтных работах.
Читать полностью
Технічні параметри:

Yato YT-2375 - Піскоструминний пістолет зі шлангом

Діаметр сопла: 6,3 мм
Тиск: 0,8 MPa
Витрата повітря: 160 л / хв
Довжина шланга: 1 м

Піскоструминний пістолет зі шлангом YATO-2375 призначений для очищення повітряно-піскоструминним способом внутрішніх і зовнішніх поверхонь від фарби, окалини й корозії, різного роду забруднень, знежирення, а так само при підготовці поверхонь для фарбування, при ремонтних роботах. Використовується для матування та маркування скла, чищення автомобільних дисків, видалення масла і забруднень з важкодоступних місць (ребра охолодження) двигунів. Зручний і простий у використанні.

Швидкість роботи залежить від використовуваного матеріалу. При використанні піску необхідна попередня сушка і видалення бруду і великих каменів (просіювання). Ідеальний матеріал для роботи - кварц (використовується для виробництва наждачного паперу). Робоче сопло приладу (у комплекті 2шт.) Має просту форму і може бути додатково виточити на будь-якому токарному верстаті, при підвищених вимогах до швидкості і необхідності довгої роботи можна виготовити керамічну насадку.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Пистолет»
Показать все модели