Утконосы прямые YATO YT-2029


Есть в наличии
117 грн.
Наличные:
117 грн
Безнал:
140 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-2029 - Пассатижи универсальные

Тип: Плоскогубцы универсальные
Длина: 160 мм

Плоскогубцы плоские 160MM YATO YT-2029 это профессиональный ручной инструмент высокого качества, который применяется для работы с проволокой средней твердости, её перекусывания и манипулирования. Удлиненные плоскогубцы 160MM YATO YT-2029 используются для работы с предметами и деталями плоской формы, для их удержания при выполнении различных
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-2029 - Пассатижи універсальні

Тип: Плоскогубці універсальні
Довжина: 160 мм

Плоскогубці плоскі 160MM YATO YT-2029 це професійний ручний інструмент високої якості, який застосовується для роботи з дротом середньої твердості, її перекушування і маніпулювання. Подовжені плоскогубці 160MM YATO YT-2029 використовуються для роботи з предметами і деталями плоскої форми, для їх утримання при виконанні різних робіт, у тому числі і слюсарно-монтажних.

Компанія YATO це один з європейських лідерів з виробництва і продажу професійного інструменту. Ця польська компанія завоювала ринок завдяки високій точності виконання своїх інструментів, їх надійності, довговічності і сучасному дизайну. Бренд YATO орієнтований на професіоналів, але завдяки поєднанню ціни і якості став широко поширений і серед аматорів.

Плоскогубці 160MM YATO YT-2029 виробляються з високоміцної інструментальної сталі, це гарантує високу міцність і надійність інструменту, а так само тривалий термін служби. Розмір плоскогубців YATO YT-2029 дорівнює 160 мм.

Рукоятка подовжених плоскогубців YATO двухкомпонентная покрита матеріалом на гумовій основі, приємна на дотик, не ковзає в руці під час роботи і не прилипає до шкіри долонь. Подовжені плоскогубці 160MM YATO YT-2029 зручні в роботі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Утконос»
Показать все модели