Моторное масло LIQUI MOLY Synthoil High Tech 5W-40 20л 1308


Нет в наличии
6369 грн.
Наличные:
6369 грн
Безнал:
7643 грн
Приватбанк:
7022 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 20л 1308 - Моторное масло

Полностью синтетическое низковязкое моторное масло Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 на базе полиальфаолефинов для всесезонного применения в бензиновых и дизельных двигателях современных автомобилей. Применяется на высоконагруженных многоклапанных моторах, в том числе с турбонаддувом и интеркулером. Масло значительно продлевает ресурс двигателя благодаря лучшей защите от
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 20л 1308 - Моторне масло

Повністю синтетичне низковязкі моторне масло Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 на базі поліальфаолефінів для всесезонного застосування в бензинових і дизельних двигунах сучасних автомобілів. Застосовується на високонавантажених багатоклапанних моторах, у тому числі з турбонаддувом і інтеркулером. Масло значно продовжує ресурс двигуна завдяки кращому захисту від зносу, володіє відмінними низькотемпературними властивостями, високою термоокислительной стабільністю і високим індексом в'язкості, що дозволяє надійно захищати двигун в широкому інтервалі температур. Сумісно з каталітичними нейтралізаторами всіх типів. Широко використовується у тюнінгу та спорті.

Журнал СПОЖИВАЧ протестував масло Liqui Moly Synthoil High Tech SAE 5W-40. На цей раз синтетичних масел 5W-40, класів SM, SL і SJ за API. І знову масло LIQUI MOLY показує один з кращих результатів. Тестування моторного масла - це процес дуже складний і різнобічний. Починається він з дослідження базових фізико-хімічних параметрів масла: кінематичної в'язкості, індексу в'язкості, лужного числа, температури спалаху у відкритому тиглі, щільності, динамічної в'язкості, вмісту сульфатної золи. Ці параметри є основними, і кожен виробник повинен перевіряти свою продукцію на відповідність ім. Чисельні величини параметрів змінюються залежно від класу в'язкості масла, і якщо воно не вкладається по якому-небудь з них, то вважається, що продукт не відповідає заявленому класу. У цьому випадку перед нами явний виробничий брак або явний обман покупця. Для того щоб оцінити експлуатаційні властивості моторного масла, необхідно звернутися до так званих дослідницьким методам тестування. Одним з них є дослідження масла на термоокислювальну стабільність. Цей параметр характеризує стійкість моторного масла до утворення кислот і смол при високій температурі. З смол на нагрітих поверхнях утворюються вуглецеві відкладення, нагар і лак, накопичення яких може призвести до підвищеного зносу, заклинювання кілець, штовхачів та ін. Продукти окислення, в свою чергу, сприяють корозії деталей двигуна, вони також прискорюють старіння гумових ущільнювачів. При дослідження масла на термоокислювальну стабільність проводиться окислення масла під дією високої температури, значення температури підбирається таким чином, щоб відповідати температурі верхнього компресійного кільця поршневої групи ДВС. Суть методу полягає в тому, що під дією кисню масло змінює свої основні властивості, такі, як в'язкість і лужне число, а також в ньому накопичуються продукти окислення. Відповідно, ці параметри вимірюються до і після окислення, і по їх зміні оцінюються експлуатаційні властивості продукту. Чим менше відбулися зміни, тим краще масло чинить опір окисленню, менше змінює свої властивості і довше може працювати в двигуні.

Тип
Синтетическое
Двигатель
бензиновый, дизельный
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
SM, CF
Допуск BMW
Longlife LL-98
Допуск Mercedes Benz, Chrysler, Dodge, Jeep
МВ 229.3
Допуск Porsche
A40
Допуск Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini
VW 502 00, VW 505 00
Вязкость SAE
5W-40
По типу применения
легковые авто
Производство
Германия
Объем
20
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели