Нет в наличии
229 грн.
Наличные:
229 грн
Безнал:
275 грн
233 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-4622 - молоток

Молоток безынерционный YT-4622 "Мёртвый удар" от популярного польского бренда YATO. Тип бойка – плоский. Ширина бойка – 53,5 мм. Длина головки – 100 мм. Общая длина инструмента – 336 мм. Вес изделия – 905 грамм.
Молоток – один из древнейших и наиболее востребованных ручных инструментов, необходимый к наличию для любого мастера. За длительную историю своего существования появилось огромное количество различных
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-4622 - молоток

Молоток безінерційний YT-4622 "Мертвий удар" від популярного польського бренду YATO. Тип бойка - плоский. Ширина бойка - 53,5 мм. Довжина головки - 100 мм. Загальна довжина інструменту - 336 мм. Вага виробу - 905 грам.
Молоток - один з найдавніших і найбільш затребуваних ручних інструментів, необхідний до наявності для будь-якого майстра. За тривалу історію свого існування з'явилася величезна кількість різновидів даного інструменту. Кожен з них має ті чи інші особливостями, переважними для тих чи інших ситуацій і завдань.
YT-4622 - це безінерційний молоток, який використовується для рихтування м'яких предметів і листового металу. Особливо актуально до застосування для рихтування кузовів автомобілів в автосервісах і станціях технічного обслуговування. Дана модель виготовлена з міцної сталі і покрита шаром з поліуретану. Головка інструменту всередині порожня і наповнена металевим дробом. При замаху, дріб збирається з протилежного боку головки, щодо направлення удару. У момент зіткнення з поверхнею предмета, дріб переміщається до іншої сторони молотка, компенсую віддачу. На місці хвата нанесений протектор, який не дозволить інструменту вислизати, що дає моє можливість з великою зручністю користуватися молотком.
Прекрасний вибір як для професійної майстерні, так і для домашнього гаражу.

Тип
Молоток безинерционный
Материал ручки
металл
Длина
336
Вес
905
Материал головки
резина, металл
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Молоток»
Показать все модели