Комплексная присадка LIQUI MOLY MotorProtect 500мл 1867


Нет в наличии
1008 грн.
Наличные:
1008 грн
Безнал:
1210 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly MotorProtect 500мл 1867 - Средство для долговременной защиты двигателя

Основа: присадки/синтет. базовое масло
Цвет: темнокоричневый
Плотность при 15°C: 0,875 г/см
Температура вспышки: 150°C
Температура замерзания: -30°C

Средство для долговременной защиты двигателя Liqui Moly MotorProtect. Полностью синтетическая присадка в моторное масло. Существенно снижает износ деталей. Высокоэффективные
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly MotorProtect 500мл 1867 - Засіб для довготривалого захисту двигуна

Основа: присадки/синтет. базове масло
Колір: темно-коричневий
Щільність при 15 ° C: 0,875 г / см
Температура спалаху: 150 ° C
Температура замерзання: -30 ° C

Засіб для довготривалого захисту двигуна Liqui Moly MotorProtect. Повністю синтетична присадка в моторне масло. Істотно знижує знос деталей. Високоефективні протизносні присадки утворюють тонку деформується плівку на деталях двигуна, яка зберігає ефективність протягом 50.000 км пробігу. Таким чином, застосування присадки дає наступні переваги: істотне зниження тертя і зносу, збільшення ресурсу двигуна, зниження витрати палива за рахунок ефекту <легкого ходу>, досягається оптимальна потужність і більш м'який запуск. Застосування: перед застосуванням рекомендується промити двигун засобом MotorClean. MotorProtect додається в свіже моторне масло. 500 мл присадки призначене для 5 л моторного масла. Навіть при додаванні в повністю синтетичні антифрикційні масла досягається зниження зносу близько 35%, в мінеральні - 50%. Володіє довготривалим ефектом протягом 50.000 км пробігу. (Дотримуватися рекомендації виробників автомобілів по інтервалах зміни масла, не промивати двигун в період дії присадки).

ОПИС

Motor Protect - це повністю синтетична, розчинна в олії присадка для захисту від зносу в умовах високих навантажень, спеціально розроблена для застосування в сучасних бензинових і дизельних двигунах. Завдяки поверхнево-активних компонентів цієї протизношувальної присадки в комбінації з унікальними модифікаторами тертя на внутренниіх поверхнях двигуна утворюється міцний і слизький шар, який зберігає свою ефективність протягом не менше 50.000 км. В результаті, значно знижується знос і збільшується термін служби двигуна. Внаслідок зниження тертя зменшується витрата палива і кількість вихлопних газів, а двигун працює в оптимальному режимі.

ВЛАСТИВОСТІ
- Зменшує тертя і знос
- Знижує споживання масла і палива
- Стабільність при високих термічних і динамічних навантаженнях
- Сприяє легшому ходу двигуна, покращує його надійність
- Сумісна з турбонаддувом і каталізатором
- Економічна завдяки тривалому терміну дії

Сфера застосування
Для бензинових і дизельних двигунів.
Не застосовувати в мотоциклетних двигунах зі зчепленням в масляній ванні!

ЗАСТОСУВАННЯ
Motor Protect рекомендується застосовувати через кожні 50.000 км при заміні масла. Однією баночки (500 мл) достатньо для 5 л масла. Необхідно попередньо зменшити запропоноване кількість свіжого моторного масла на 500 мл. Рекомендується застосовувати відразу або незабаром після заміни масла. Motor Protect сумісний з усіма наявними у продажу моторними маслами (як мінеральними, так і синтетичними).

Тип
Комплексная присадка
Объем
500
Тип двигателя
Бензиновый, Дизельный
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Присадка к моторному маслу»
Показать все модели