Очиститель карбюратора LIQUI MOLY mtx Vergaser Reiniger 0,3Л 1992


Есть в наличии
201 грн.
Наличные:
201 грн
Безнал:
241 грн
208 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly mtx Vergaser Reiniger 1992 - Очиститель карбюратора

СВОЙСТВА
- защищает топливо от оксидирования и старения
- очищает карбюратор и пути всасывания
- удаляет нагар с клапанов и камеры сгорания
- нормализует расход топлива и уровень вредных веществ в выхлопных газах
- снижает детонацию двигателя
- увеличивает экономичность, безопасность и мощность работы двигателя
- защищает
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly mtx Vergaser Reiniger 1992 - Очисник карбюратора

ВЛАСТИВОСТІ
- Захищає паливо від оксидування і старіння
- Очищає карбюратор і шляхи всмоктування
- Видаляє нагар з клапанів і камери згоряння
- Нормалізує витрату палива і рівень шкідливих речовин у вихлопних газах
- Знижує детонацію двигуна
- Збільшує економічність, безпека і потужність роботи двигуна
- Захищає карбюратор від обмерзання
- Захищає паливну систему від корозії
- Добре зарекомендував себе при застосуванні в двигунах з турбонаддувом і каталізатором
- Володіє довготривалим дією

Обсяг - 300мл.

Присадка для очищення карбюратора. Видаляє забруднення в карбюраторі, нагар на клапанах, свічках і особливо в камері згоряння. Підтримує двигун в чистоті, знижує витрату палива і вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Сумісна з каталізатором і турбонаддувом. Дія присадки перевірено на двигунах Отто в провідних інститутах Німеччини по палив. При застосуванні присадки параметри вихлопу відповідають екологічним вимогам. Захищає паливний бак від корозії при тривалому періоді простою автомобіля, зв'язує воду в паливі, запобігає обмерзанню карбюратора. Застосування: додається в паливо для всіх 4-х та 2-х тактних бензинових двигунів, особливо для автомобільних двигунів, а також для двигунів малої потужності, промислових і суднових двигунів. Володіє довготривалим дією на 2.000 км. Додати 300 мл присадки максимум на 70 л палива. При додаванні присадки в бак, кількість палива повинна бути не менше 3/4 від загального обсягу! Може застосовуватися шляхом крапельного додавання прямо в дифузори карбюратора працюючого двигуна, з метою прискореної очищення камер згоряння і клапанів перед регулюванням або консервацією двигуна.

Властивості Liqui Moly mtx Vergaser Reiniger
Видаляє забруднення в карбюраторі, нагар на клапанах, свічках і особливо в камері згоряння. Підтримує двигун в чистоті, знижує витрату палива і вміст шкідливих речовин у вихлопних газах. Сумісна з каталізатором і турбонаддувом. Дія присадки перевірено на двигунах Отто в провідних інститутах Німеччини по палив. При застосуванні присадки параметри вихлопу відповідають екологічним вимогам. Захищає паливний бак від корозії при тривалому періоді простою автомобіля, зв'язує воду в паливі, запобігає обмерзанню карбюратора.

Liqui Moly mtx-Vergaser-Reiniger це присадка для очищення карбюратора, сучасна беззольний комбінація активних речовин з очисними, диспергуючими і матеріалозащітнимі властивостями. Присадка для очищення карбюратора створена на основі найсучасніших паливно-присадних технологій відповідно до сучасних вимог до моторів, мастильним матеріалам і умов експлуатації.

Інтервали застосування Liqui Moly mtx Vergaser Reiniger
Додавати до палива через кожні 2.000 kм. пробігу. Паливний бак при додаванні повинен бути наповнений паливом мінімум на половину свого об'єму. При постійному застосуванні присадку слід використовувати в пропорції 0,3-0,5% від обсягу палива.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Для домішки з до палива всіх 4- і 2-тактних бензинових двигунів, спеціально для автомобільних двигунів, а також для малих-, індустріальних і суднових двигунів. При консервації моторів працюють на бензині додати до палива 1% mtx-Vergaser-Reiniger.Следует дотримуватися приписи виробників при консервації.

Здавалося б, двигун сконструйований для роботи на бензині. Заливаєш хороше паливо - і жодних проблем. Навіщо ж тоді потрібні всілякі присадки, або ж це просто трата наших з вами грошей? На жаль, все не так просто. По-перше, коли затарюють бензином у нас, а особливо в «неперевіреною» точці, під виглядом високоякісного палива можуть підсунути все що завгодно. Але навіть якщо користуватися тільки «своїми» надійними заправками, незайве мати на увазі, що за фізико-хімічними характеристиками вітчизняний бензин практично не поступається імпортним аналогам, але в процесі транспортування і зберігання в нього потрапляють різні забруднення, значно знижують якість палива. Крім того, при виробництві в нього потрапляє незначна кількість смолистих сполук, які під час експлуатації осідають на елементах паливної системи, порушуючи тим самим нормальну роботу двигуна.

З утворенням нагару і відкладень пов'язані такі неприємні явища, як погіршення холостого ходу, поява детонації, збільшення витрати палива або того гірше - прогар поршнів і клапанів, зашлакованості всієї паливної системи. Ось тоді і приходять на допомогу спеціальні присадки німецької фірми LIQUI MOLY. Засіб, що дозволяє завжди підтримувати потужності параметри двигуна у відповідності з паспортними даними, називається Ventil Sauber. Воно ідеально підходить для очищення клапанів, камер згоряння, впускних і випускних колекторів від нагару і відкладень, що неминуче виникають при роботі двигуна. Присадка допомагає позбутися добре знайомого червоного нальоту на свічках, викликаного осадженням ферроцена - присадки, застосовуваної для підвищення октанового числа низькосортного палива. Ventil Sauber додатково має властивості захисту паливних магістралей від корозії, лакових і смолистих відкладень, може застосовуватися як консервант палива на короткий час. До речі, Ventil Sauber рекомендується до застосування постійно, при кожній заправці, а не тільки перед черговим техоглядом.

Залежно від типу паливної системи випускаються присадки для карбюраторних і інжекторних двигунів. Хоча їх склади розрізняються, способи застосування однакові - заливати в бак з розрахунку на 40-50 літрів бензину (ефект від очищення триває до 2000 кілометрів пробігу). Для очищення карбюраторних систем живлення застосовується LIQUI MOLY mtx-Vergaser-Reiniger. Присадка видаляє відкладення з паливного бака, магістралі, паливних каналів карбюратора. Вона має ефект зв'язування води, що потрапила в паливо, і перешкоджає обмерзання карбюратора і повітряно-паливних каналів. Mtx-Vergaser-Reiniger піднімає потужність мотора, покращує його екологічні характеристики, знижує витрату палива, вирівнює і піднімає компресію по циліндрах двигуна. Присадка усуває провали в роботі мотора і нормалізує холостий хід двигуна. При сильно забрудненої паливній системі mtx-Vergaser-Reiniger може застосовуватися постійно, при кожній заправці. Присадка може додаватися не тільки в паливний бак, але і для очищення клапанів і камери згоряння від нагару, заливатися тонкою цівкою в карбюратор на працюючому двигуні. Зауважте, що засіб може застосовуватися і для очищення систем моновриску, так як моновприск по конструкції близький до карбюратора з електронним управлінням.

А ось LIQUI MOLY Injection Reiniger застосовується для очищення та догляду за різноманітними системами розподіленого уприскування палива, включаючи фазований уприскування. Присадка очищає форсунки, паливну рампу, блок диференціальних клапанів, паливну магістраль і паливний насос. Покращуючи розпилення палива і паливну економічність, не робить шкідливого впливу на каталітичний нейтралізатор вихлопних газів. Injection Reiniger збільшує потужність двигуна, полегшує процес заведення в холодну пору року, продовжує ресурс форсунок і всієї системи живлення двигуна, а також прибирає провали в роботі мотора, робить стабільною і рівною його роботу.

Часто, заправившись на трасі, чути, як в роботі двигуна з'являються характерні побрязкування на розгоні - це детонація. Ця штука здатна досить швидко повністю вбити мотор. Якщо виникла детонація - знайте: ви заправилися паливом з октановим числом менше рекомендованого для двигуна вашого автомобіля. Щоб врятувати дорогий агрегат, треба залити присадку, що підвищує октанове число бензину - Octane Plus фірми LIQUI MOLY. Препарат не залишає відкладень на свічках. Він дозволяє легко боротися з наслідками застосування низькооктанового бензину, прибирає детонацію, піднімаючи октанове число на 2-5 одиниць (залежно від наявного). Присадка сама змішується з паливом, її можна просто залити в бак, не змішуючи з бензином спеціально. Загалом, Octane Plus - той засіб, який у кожного грамотного автовласника має лежати в багажнику, на всякий випадок.

Як ми бачимо, присадок для бензину багато і досить різних за дією і застосування. А чи можна поєднати їх властивості в одній універсальної? Так. У LIQUI MOLY є комплексна присадка в бензин, що поєднує в собі переваги спеціалізованих присадок. Це Speed-Benzin-Zusatz. Вона пов'язує воду, захищає від корозії всю паливну систему, видаляє смоли і відкладення, причому не важливо карбюраторний двигун або інжекторний. Присадка сприяє підвищенню потужності двигуна, поліпшення екологічних показників, знижує витрату палива. Вона додається при кожній заправці - один мірний ковпачок на 10 літрів заливається бензину. Особливістю засобу є його м'яке, плавне дію - відкладення знімаються пошарово, не викликаючи перебоїв в роботі двигуна.

Основна перевага дизеля - економічність, може бути зведена нанівець використанням неякісного дизпалива і, як наслідок, швидкого засмічення форсунок. Останнім часом вітчизняні нафтопереробні заводи випускають паливо з низьким вмістом сірки (так зване дизельне екологічно чисте). Як відомо, сполуки сірки володіють хорошими протизносні властивості, і видалення їх з палива веде до підвищеного зносу елементів паливного насоса високого тиску.

Тому присадка Speed Diezel Zusatz в комплексі вирішує питання очищення і загального поліпшення роботи дизельного двигуна. Вона являє собою комбінацію очищувальних, диспергирующих і захисних речовин, розроблених для сучасних дизельних двигунів і задовольняє всім вимогам, що пред'являються до них. Засіб очищає дизельні форсунки, домагаючись оптимального розпилення палива, покращує потужності параметри двигуна, зменшує витрату палива, робить роботу двигуна плавною. При його застосуванні коротшає час пуску і зменшуються дизельні вібрації, вся паливна система захищається від корозії (присадка також може бути використана для її консервації на тривалий термін). Та й у застосуванні все просто: засіб додається в диз паливо при кожній заправці з розрахунку один мірний ковпачок на 10 літрів, а однієї упаковки Speed Diezel Zusatz достатньо для 400 літрів палива.

Объем
300
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Очиститель карбюратора»
Показать все модели