Моторное масло LIQUI MOLY Special Tec V 0W-30 2852 1л


Есть в наличии (1-2 дня)
492 грн.
Наличные:
492 грн
Безнал:
590 грн
Приватбанк:
496 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly Special Tec V 0W-30 2852 1л - Синтетическое моторное масло

Масло Liqui Moly Special Tec V 0W-30 в первую очередь рекомендуется LIQUI MOLY как специальный продукт для автомобилей марки Volvo. При этом масло может применяться и для автомобилей других автопроизводителей, для которых требуется применение моторных масел классов ACEA A5-08/B5-08, API SL/CF или ILSAC GF-3, таких как: Mitsubishi, Renault, Jaguar, Honda и т.п. Это
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly Special Tec V 0W-30 2852 1л - Синтетичне моторне масло

Масло Liqui Moly Special Tec V 0W-30 в першу чергу рекомендується LIQUI MOLY як спеціальний продукт для автомобілів марки Volvo. При цьому масло може застосовуватися і для автомобілів інших автовиробників, для яких потрібне застосування моторних масел класів ACEA A5-08 / B5-08, API SL / CF або ILSAC GF-3, таких як: Mitsubishi, Renault, Jaguar, Honda і т. п. Це сучасне малов'язке моторне масло, на основі технології синтезу, що володіє відмінною термоокислительной стабільністю і прекрасними низькотемпературними властивостями. Завдяки своїм в'язкісно-температурним властивостям, це масло забезпечує мінімальні втрати на тертя і витрату палива.

Антифрикційне всесезонне моторне масло Liqui Moly Special Tec V 0W-30 на основі технології синтезу, має відмінну термоокислительной стабільністю, ефективно знижує знос, знижує втрати на тертя, запобігає забрудненню двигуна. Оптимально для сучасних двигунів з керуванням фазами ГРМ і висотою підйому клапанів, турбонаддувом, інтеркулером, фільтром сажі, охолодженням газів рециркуляції, а також без цього обладнання. Спеціально для збільшених інтервалів заміни масла в двигунах з високими вимогами.

Масло Liqui Moly Leichtlauf Special V 0W-30 в першу чергу рекомендується LIQUI MOLY як спеціальний продукт для автомобілів марки Volvo. При цьому масло може застосовуватися і для автомобілів інших автовиробників, для яких потрібне застосування моторних масел класів ACEA A5-08 / B5-08, API SL / CF або ILSAC GF-3, таких як: Mitsubishi, Renault, Jaguar, Honda і т. п. Це сучасне малов'язке моторне масло, на основі технології синтезу, що володіє відмінною термоокислительной стабільністю і прекрасними низькотемпературними властивостями. Завдяки своїм в'язкісно-температурним властивостям, це масло забезпечує мінімальні втрати на тертя і витрату палива.

властивості:
- Швидка прокачування при низьких температурах
- Скорочує витрату палива і емісію вихлопних газів
- Висока змащуюча здатність
- Чудова термоокислительная стабільність і стійкість до старіння
- Оптимальна чистота двигуна
- Протестовано і сумісно з каталізаторами і турбонаддувом

LIQUI MOLY рекомендує цей продукт додатково для транспортних засобів, для яких вимагають наступних специфікації:
Volvo

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Цей мастильний матеріал розроблений насамперед для використання в автомобілях Вольво, але може успішно застосовуватися в інших автомобілях з аналогічними вимогами, таких як: Міцубісі, Рено, Ягуар, Хонда і т.п. Не для використання в VW на збільшені інтервали заміни (підбір за WIV-коду)!

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
0W-30
Объем
1 (л)
Двигатель
бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A5/B5
Классификация API
CF, SL
Классификация ILSAC
GF-3
Допуск Volvo
VCC 95200377
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели