Есть в наличии (1-2 дня)
504 грн.
Наличные:
504 грн
Безнал:
605 грн
Приватбанк:
516 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly LM 48 3045 300мл - Паста монтажная

Liqui Moly LM 48 – распыляющаяся монтажная паста на основе минеральных базовых масел комбинированная с твёрдыми смазывающими материалами. Благодаря особому процессу изготовления выполняет высочайшие требования, предъявляемые к смазочным материалам. Высокоэффективная паста с дисульфидом молибдена и графитом, предназначенная для высоких нагрузок, обладает прочным сцеплением даже на гладких
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly LM 48 3045 300мл - Паста монтажна

Liqui Moly LM 48 - розпорошувати монтажна паста на основі мінеральних базових масел комбінована з твердими змащувальними матеріалами. Завдяки особливому процесу виготовлення виконує найвищі вимоги, пропоновані до мастильних матеріалів. Високоефективна паста з дисульфідом молібдену і графітом, призначена для високих навантажень, володіє міцним зчепленням навіть на гладких поверхнях. Використовується для плавної підробітки підшипників, напрямних ковзання, при запресовуванні болтів і втулок підшипників. Запобігає пошкодження і прихвати при обкатці деталей. Для застосування в різних областях техніки, наприклад при складанні двигуна або інших агрегатів. Для ґрунтовного довічного змазування деталей. Температурний діапазон застосування від -35 ° С до + 450 ° С

ВЛАСТИВОСТІ
- Легке застосування
- Надійний захист від зносу sicherer
- Хороші антикорозійні властивості
- Універсальне застосування
- Відмінні адгезійні якості
- Низькі показники тертя
- Зміст твердих змащувальних речовин

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
При монтажних, ремонтних та сервісних роботах у всіх технічних сферах. В якості основної мастила, а також для запобігання ушкоджень у період обкатки і прироблення. "For-life" - мастило для підшипників, карданів і дрібних деталей. Особливо призначена для змащення складно влаштованих труться, і деталей.

ЗАСТОСУВАННЯ
Аерозоль добре збовтати перед застосуванням. Наносити на чисті поверхні тонким і рівномірним шаром. З метою економії слід не марнотратно наносити мастило і уникати надлишків при застосуванні. Після застосування слід прочистити дозу перевернувши її соплом вниз і шляхом розпилення призвести прочищення сопла.

Применение
для приводов и систем
Объем
300
Упаковка
баллончик
Бренд
LIQUI MOLY
Основа
графитовая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Смазка»
Показать все модели