Герметик LIQUI MOLY Fluoreszierender Lecksucher 3339 50мл


Есть в наличии (1-2 дня)
267 грн.
Наличные:
267 грн
Безнал:
320 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly Fluoreszierender Lecksucher 3339 50мл - Флуоресцентный обнаружитель течи

Liqui Moly Fluoreszierender Lecksucher – это флуоресцентная водо-растворимая жидкость для быстрой и точной локализации мест проникновения воды и воздуха (шума). Разбавленная в необходимой пропорции данная смесь является флуоресцирующей и обладающей свойством высокой проницаемости. Локализовать места проникновения либо утечки возможно в течении нескольких
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly Fluoreszierender Lecksucher 3339 50мл - Флуоресцентний виявляч течі

Liqui Moly Fluoreszierender Lecksucher - це флуоресцентна водо-розчинна рідина для швидкої і точної локалізації місць проникнення води та повітря (шуму). Розбавлена в необхідній пропорції дана суміш є флуоресціюючої і володіє властивістю високої проникності. Локалізувати місця проникнення якого витоку можливе протягом декількох хвилин за допомогою індикаторного лампи з ультрафіолетовим випромінюванням. Таким чином вдається запобігти подальшим доопрацювання та рекламації після проведення ремонтних робіт, при роботах пов'язаних із заміною скла і при монтажі зсувна панель даху, тентів кабріолетів, де необхідно визначити щільність прилягання поверхонь. Також можна додавати в охолоджуючу рідину для визначення місць витоку антифризу.

ЯКОСТІ
- Багатогранно застосовувана
- Просте застосування
- Відмінна проникність
- Завдяки флуоресценції хороша видимість при опроміненні індикаторної лампою
- Видаляється за допомогою чистої води

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Liqui Moly Fluoreszierender Lecksucher використовується для локалізації водної течі і місць проникнення повітря (шумів) при проведенні ремонтних робіт і при роботах пов'язаних із заміною скла і при монтажі зрушуваної панелі даху. Крім того fluoreszierender Lecksucher може використовуватися для локалізації течі в системах охолодження.

ЗАСТОСУВАННЯ
Liqui Moly Fluoreszierender Lecksucher вливають в систему охолодження, або при роботах не в системах охолодження розбавляють з водою, мінімум 0,5 літрів і за допомогою Art. Nr. 3316 Liqui Moly Pump-Sprhflasche рясно розбризкують на поверхні з передбачуваною течею. Через кілька хвилин можна локалізувати місце проникнення або течі шляхом освітлення за допомогою індикаторного лампи. Після локалізації суміш видаляється за допомогою чистої води.

основа: флуоресцентне барвник
окрас: безбарвно/флуоресціююча
запах: нейтральний
розчинність у воді: змішувати
консистенція: рідина
пропорція змішування з водою: від 1:10 до 1: 500

Объем
50
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Герметик»
Показать все модели