Моторное масло LIQUI MOLY SPECIAL TEC АА 5W-30 7515 1л


Есть в наличии
354 грн.
Наличные:
354 грн
Безнал:
425 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly SPECIAL TEC АА 5W-30 7515 1л - Моторное масло

Ликви Моли Лихтлауф Спешиал АА - современное моторное масло. Специальный продукт для круглогодичного применения в автомобилях японского и американского производства. HC-синтетическое всесезонное маловязкое моторное масло, произведенное по новейшим технологическим требованиям. Обеспечивает наилучшую чистоту деталей двигателя, снижает потери мощности на трение и защищает его от
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly SPECIAL TEC АА 5W-30 7515 1л - Моторне масло

Ликви Моли Ліхтлауф Спешиал АА - сучасне моторне масло. Спеціальний продукт для цілорічного застосування в автомобілях японського і американського виробництва. HC-синтетичне всесезонне малов'язке моторне масло, вироблене за новітнім технологічним вимогам. Забезпечує найкращу чистоту деталей двигуна, знижує втрати потужності на тертя і захищає його від зносу. Це дозволяє одночасно економити паливо і продовжити термін служби мотора. Залежно від інструкції виробника може використовуватися до 40 000 км.

коли застосовувати

Спеціально для бензинових двигунів азіатських і американських виробників. Можливе використання на легкових дизелях при прямої рекомендації автовиробників.

як застосовувати

Спеціальна, HC-синтетичне, всесезонне моторне масло для японських і американських бензинових двигунів з турбонаддувом і без нього, а також з интеркулерами. Спеціально призначене для подовжених інтервалів зміни масла

Масло Liqui Moly Leichtlauf Special AA 5W-30 зовсім недавно стало ще досконалішим!
     
Моторне масло Liqui Moly Special Leichtlauf AA 5W-30 отримало нові класи: API SN і останній клас GF-5 по Американо-Японської класифікації ILSAC. Тепер масло Special Leichtlauf AA 5W-30 стало ще краще і сучасніше.
Новий клас SM створювався американським нафтовим інститутом (API) спільно з американською професійною асоціацією ASTM (Американське товариство з випробування матеріалів) і SAE (Товариство інженерів автомобільної промисловості). Відмінності класу API SN від попередньої специфікації SM набагато масштабніші, ніж відмінності класу SM від SL. Основна відмінність API SN від попередніх класифікацій API в покращеній сумісності з сучасними системами нейтралізації вихлопних газів.
Основні ж відмінності ILSAC GF-5 від попередньої класифікації GF4, у можливості роботи з біопаливом, істотно посилених антикорозійних властивостях масла, поліпшеної сумісності з ущільнювальними матеріалами і поліпшеним захистом від шламообразованія.


Нагадаємо, що автомасло Liqui Moly Leichtlauf Special AA 5W-30 це спеціальний продукт для всесезонного застосування в автомобілях азіатського та американського виробництва, вироблений на новітній HC-синтетичний основі. Забезпечує найкращу чистоту деталей двигуна, знижує втрати потужності на тертя і захищає його від зносу. Це дозволяє одночасно економити паливо і продовжити термін служби мотора. Нижче наведено порівняльну діаграма, що ілюструє різницю класів ILSAC GF-4 і GF-5. Нове масло вже у продажу!

Тип
HC - гидрокрекинг, Полусинтетическое
Двигатель
бензиновый
Дополнительно
нет
Классификация ILSAC
GF-5
Классификация API
SN, SM
Вязкость SAE
5W-30
По типу применения
легковые авто
Производство
Германия
Объем
1
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели