Моторное масло LIQUI MOLY LEICHTLAUF SPECIAL АА 5W-30 7516 4л


Заканчивается
1224 грн.
Наличные:
1224 грн
Безнал:
1469 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly LEICHTLAUF SPECIAL АА 5W-30 7516 4л - Моторное масло

Liqui Moly Leichtlauf Speсial АА - современное моторное масло. Специальный продукт для круглогодичного применения в автомобилях японского и американского производства. HC-синтетическое всесезонное маловязкое моторное масло, произведенное по новейшим технологическим требованиям. Обеспечивает наилучшую чистоту деталей двигателя, снижает потери мощности на трение и защищает его
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly LEICHTLAUF SPECIAL АА 5W-30 7516 4л - Моторне масло

Liqui Moly Leichtlauf Speсial АА - сучасне моторне масло. Спеціальний продукт для цілорічного застосування в автомобілях японського і американського виробництва. HC-синтетичне всесезонне малов'язке моторне масло, вироблене за новітнім технологічним вимогам. Забезпечує найкращу чистоту деталей двигуна, знижує втрати потужності на тертя і захищає його від зносу. Це дозволяє одночасно економити паливо і продовжити термін служби мотора. Залежно від інструкції виробника може використовуватися до 40 000 км.

Коли застосовувати

Спеціально для бензинових двигунів азіатських і американських виробників. Можливе використання на легкових дизелях при прямої рекомендації автовиробників.

Як застосовувати

Спеціальне, HC-синтетичне, всесезонне моторне масло для японських і американських бензинових двигунів з турбонаддувом і без нього, а також з интеркулерами. Спеціально призначене для подовжених інтервалів зміни масла

Масло Liqui Moly Leichtlauf Speсial AA 5W-30 зовсім недавно стало ще досконалішим!
     

Моторне масло Liqui Moly Speсial AA 5W-30 отримало нові класи: API SN і останній клас GF-5 по Американо-Японської класифікації ILSAC. Тепер масло Special Tec AA 5W-30 стало ще краще і сучасніше.
Новий клас SM створювався американським нафтовим інститутом (API) спільно з американською професійною асоціацією ASTM (Американське товариство з випробування матеріалів) і SAE (Товариство інженерів автомобільної промисловості). Відмінності класу API SN від попередньої специфікації SM набагато масштабніші, ніж відмінності класу SM від SL. Основна відмінність API SN від попередніх класифікацій API в покращеній сумісності з сучасними системами нейтралізації вихлопних газів.
Основні ж відмінності ILSAC GF-5 від попередньої класифікації GF4, у можливості роботи з біопаливом, істотно посилених антикорозійних властивостях масла, поліпшеної сумісності з ущільнювальними матеріалами і поліпшеним захистом від шламообразованія.

Нагадаємо, що авто масло Liqui Moly Leichtlauf Speсial AA 5W-30 це спеціальний продукт для все сезонного застосування в автомобілях азіатського та американського виробництва, вироблений на новітній HC-синтетичний основі. Забезпечує найкращу чистоту деталей двигуна, знижує втрати потужності на тертя і захищає його від зносу. Це дозволяє одночасно економити паливо і продовжити термін служби мотора. Нижче наведено порівняльну діаграма, що ілюструє різницю класів ILSAC GF-4 і GF-5. Нове масло вже у продажу!

Тип
HC - гидрокрекинг, Полусинтетическое
Двигатель
бензиновый
Дополнительно
нет
Классификация ILSAC
GF-5
Классификация API
SN, SM
Вязкость SAE
5W-30
По типу применения
легковые авто
Производство
Германия
Объем
4
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели