Нет в наличии
234 грн.
Наличные:
234 грн
Безнал:
281 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-0646 - Клещи для хомутов

Клещи для хомутов YATO YT-0646 - профессиональный инструмент, предназначенный для монтажа и демонтажа пружинных хомутов. Клещи YT-0646 позволят значительно облегчить и ускорить работу с пружинными хомутами, в диаметре до 40мм. Захваты имею прямую рабочую часть специальной формы, которая позволяет работать с инструментом даже в труднодоступных местах, а поворотный механизм захвата поможет работать с ним в
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-0646 - Кліщі для хомутів

Кліщі для хомутів YATO YT-0646 - професійний інструмент, призначений для монтажу і демонтажу пружинних хомутів. Кліщі YT-0646 дозволять значно полегшити і прискорити роботу з пружинною скобою, в діаметрі до 40мм. Захвати має пряму робочу частину спеціальної форми, яка дозволяє працювати з інструментом навіть у важкодоступних місцях, а поворотний механізм захоплення допоможе працювати з ним в будь-якому положенні, що дозволить забезпечити міцну фіксацію хомута, не боячись зісковзування або пошкодження в процесі демонтажу або установки. Конструкція оснащена шарнірним механізмом, для більш плавного та міцного затиск. Корпус кліщі виконаний з міцної інструментальної сталі, високої якості, поверхня якого оброблена воронінням, що додасть антикорозійну стійкість і забезпечить тривалий термін служби інструменту. Для міцності захоплення рукоятки виконані з прогумованого пропілену. Даний тип інструменту знайшов своє застосування в машинобудуванні, автомайстерень, СТО і підходить для більшості автомобілів: VW, Honda, Audi, Opel, Ford.

Переваги моделі
• Робота з пружинною скобою до 40мм
• Корпус виконаний з високоякісної інструментальної сталі
• Міцний фіксація і захоплення хомута
• Максимально зручний доступ до демонтажних хомутів
• Вигнута конструкція захоплення дозволяє працювати у важкодоступних місцях
• Компактність конструкції
• Комфорт і безпеку використання
• Тривалий термін служби.

Тип съемника
Клещи для хомутов
Длина
215
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Съемник хомутов»
Показать все модели