Есть в наличии (1-2 дня)
157 грн.
Наличные:
157 грн
Безнал:
188 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yato YT-08305 - Магнитная миска

YATO YT-08305 - это магнитный держатель для металлических инструментов и деталей. Данный держатель предназначен для применения как в профессиональных мастерских по обслуживанию автомобилей, так и в гаражном ремонте.
Магнитный держатель выполнен в форме миски, глубокие стенки которой позволяют размещать в ней как мелкие, так и более крупные детали и инструменты. Держатель оснащен одним крупным магнитом,
Читать полностью
Технічні параметри:

[b] Yato YT-08305 - Магнітна миска [/ b]

YATO YT-08305 - це магнітний тримач для металевих інструментів і деталей. Даний тримач призначений для застосування як в професійних майстеренях по обслуговуванню автомобілів, так і в гаражному ремонті.
Магнітний тримач виконаний у формі миски, глибокі стінки якої дозволяють розміщувати в ній як дрібні, так і більші деталі і інструменти. Тримач оснащений одним великим магнітом, здатним утримати до 1,2 кг вмісту в вертикальному і горизонтальному положенні. Магніт покритий шаром м'якої гуми, що запобігає подряпини при фіксації на кузові автомобіля або інших фарбованих поверхнях.
Особливістю конструкції магніту стала висока пластикова стінка, яка виконує роль полки або своєрідної кишені, коли тримач знаходиться в вертикальному положенні. Завдяки цій опції, користувач має можливість розмістити більш довгі і важкі деталі, а також неметалеві предмети. При перевищенні допустимої ваги держатель не впаде, а почне повільно сповзати вниз. Щоб запобігти ковзанню власника при перевищенні допустимої ваги, передбачена спеціальна проушина, в яку можна протягнути шнурок і зафіксувати вільний край.
Корпус утримувача виготовлений з міцного пластику. Який стійкий до ударів і прослужить тривалий час.
Особливості:
- діаметр - 150 мм
- висока стінка - 110 мм
- низька стінка 55 мм
- потужність магніту 0,10-0,12 T (Tesla)

Тип
Емкость
Удерживает максимальный вес
1.2
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Магнитный держатель»
Показать все модели