Есть в наличии (1-2 дня)
191 грн.
Наличные:
191 грн
Безнал:
229 грн
195 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yato YT-0835 - Магнитная рейка для инструмента

Правильная организация рабочего места является залогом успешного результата. Мало поставить верстак и несколько инструментальных тележек, важно не забывать о мелочах, которые способны значительно упростить и оптимизировать рабочий процесс.
Магнитная планка Yato YT-0835 применяется для удерживания инструментов на горизонтальной поверхности. Данная планка будет актуальна в гараже,
Читать полностью
Технічні параметри:

Yato YT-0835 - Магнітна рейка для інструменту

Правильна організація робочого місця є запорукою успішного результату. Мало поставити верстак і кілька інструментальних візків, важливо не забувати про дрібниці, які здатні значно спростити і оптимізувати робочий процес.
Магнітна планка Yato YT-0835 застосовується для утримування інструментів на горизонтальній поверхні. Дана планка буде актуальна в гаражі, автосервісі, станції техобслуговування майстерні і навіть в побуті.
Планка являє собою профіль довжиною 50 см, всередині якого знаходиться магніт, здатний утримувати вагу до 13 кг. Зручність такого аксесуара полягає в тому, що він може фіксувати металеві інструменти і деталі різної форми. Ключі, торцеві головки, тріскачки, пасатижі, ножиці, викрутки - всі інструменти першої необхідності завжди будуть під рукою.
Планка має два отвори для кріпильних елементів на кінцях, за допомогою яких може бути зафіксована на дерев'яній, бетонній, гіпсокартонної або цегляної поверхні.
Розташувавши таку планку на стіні у свого робочого місця, ви назавжди забудете про тривалих пошуках необхідного інструменту, а також загублених дрібних деталях і кріпильних елементах.

Тип
Планка
Удерживает максимальный вес
13 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YATO» в категории «Магнитный держатель»
Показать все модели