Пневматический краскопульт LIQUI MOLY DPF-Druckbecher-Pistole 7946


Есть в наличии (1-2 дня)
4452 грн.
Наличные:
4452 грн
Безнал:
5343 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly DPF-Druckbecher-Pistole 7946 - Алюминиевый пистолет-распылитель

Liqui Moly DPF-Druckbecher-Pistole - специальный алюминиевый пистолет-распылитель со специальным коннетором, металлической емкостью и обратным клапаном для очистки дизельных сажевых фильтров (DPF, FAP) с помощью профессиональных средств Liqui Moly Pro Line DPF Reiniger и Liqui Moly Pro Line DPF Spulung. Конструкция пистолета позволяет легко регулировать струю
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly DPF-Druckbecher-Pistole 7946 - Алюмінієвий пістолет-розпилювач

Liqui Moly DPF-Druckbecher-Pistole - спеціальний алюмінієвий пістолет-розпилювач зі спеціальним коннетор, металевої ємністю і зворотним клапаном для очищення дизельних сажових фільтрів (DPF, FAP) за допомогою професійних засобів Liqui Moly Pro Line DPF Reiniger і Liqui Moly Pro Line DPF Spulung. Конструкція пістолета дозволяє легко регулювати струмінь розпилюється рідини. Пістолет має як повітряний канал, так і канал подачі рідини.

Ємність - 1л

Залежно від типу транспортного засобу, дозволяє забезпечити ідеальний доступ і очистку дизельних фільтрів твердих частинок (сажових фільтрів, DPF, FAP) легкових автомобілів і легкої комерційної техніки.

ЗАСТОСУВАННЯ
См. Інструкцію з очищення сажових фільтрів в документації спеціальних рідин (арт. 5169, 5171).

ЗАСОБИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ сажових Фільри
Імеено кошти, так як для очищення фільтр сажі необхідний очищувач Liqui Moly Pro-Line DPF Reiniger і промивка-ополіскувач Liqui Moly Pro Line DPF Spulung. Ополіскування необхідно обов'язково, так як очищаюча рідина містить в собі активні хімічні сполуки, які в жодному разі не повинні залишатися на поверхні фільтру сажі!
 
Проблема забитого фільтр сажі виникає через поїздок на короткі дистанції, фільтр сажа не встигає прогрітися до робочої температури, щоб звільнитися від накопичених в ньому частинок сажі. Результат: Фільтр сажі частково заповнюється. У такому випадку блок керування двигуном прагнути включити режим автоматичного регенерації фільтра. Це означає, що в двигун впорскується більше палива, щоб досягти більш високої температури вихлопних газів. Завдяки більш високих температур вихлопних газів в звичайних умовах досягається згорання часток саж. Але в деяких ситуаціях, наприклад міському режимі руху або затяжних пробках, активація режиму регенерації неможлива. У випадку, коли ця ситуація повторюється регулярно, фільтр сажа поступово забивається. Тому інтервал очищення залежить від сфери застосування автомобіля. За рахунок регулярного очищення, загальні витрати на обслуговування знижуються. LIQUI MOLY рекомендує проводити очищення при поїздках на короткі дистанції при кожній другій заміні масла або при кожному технічному обслуговуванні.

Очищення проводиться за допомогою пістолета Liqui Moly Druckbecherpistole (арт. 7946) і спеціального зонда Liqui Moly Pro-Line Вигнутий Зонд (арт. 7947) або Liqui Moly Pro-Line Прямий Зонд (Арт. 7948). Доступ для очищення фільтр сажі забезпечується в залежності від типу транспортного засобу, шляхом видалення датчика температури або датчика тиску фільтра DPF. При очищенні температура фільтра повинна бути не нижче 40 ° C. На деяких автомобілях сажевий Фільтр розташований поруч з випускним колектором або турбокомпресором. З міркувань безпеки, при очищенні фільтрів на таких автомобілів слід уникати попадання промивної рідини в камеру згоряння через відкритий випускний клапан. З помощьюLiqui Moly Pro-Line зонда через посадочне місце датчика впорскуємо у фільтр повну ємність очищувача Liqui Moly Pro-Line DPF Reiniger (арт.5169). Liqui Moly Pro-Line DPF Reiniger розпорошується безпосередньо на поверхню фільтра з інтервалом від 5 до 10 секунд (кожна з перервою від 5 до 10 секунд між ними) при робочому тиску від 6 до 8 бар. Зонд повинен провертатися по своєї осі і переміщатися вперед і назад під час впорскування, щоб охопити якомога більшу частину поверхні фільтра.

Потім необхідно промити фільтр промиванням Liqui Moly Pro Line DPF Spulung (арт. 5171). Для цього так само потрібно використовувати пістолет Liqui Moly Druckbecherpistole (арт.7946). Принцип промивки такий же як і очищення. В процесі очищення частинки сажі розчиняються і потім вони легко можуть вигоріти в процесі нормальної регенерації. Після зворотного установки датчиків ми рекомендуємо провести пробну поїздку тривалістю не менше 20 хвилин, для того щоб викликати процес регенерації фільтр сажі. У разі відмови електроніки двигуна на автоматичний запуск процесу регенерації, слід звернутися в сервіс і провести процес примусової регенерації за допомогою спеціального діагностичного обладнання.

Тип
Пневматический краскопульт
Рабочее давление
8
Бренд
LIQUI MOLY
Расположение окрасочной емкости
нижнее
Объем окрасочной емкости
1000

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Покрасочный инструмент»
Показать все модели