Моторное масло LIQUI MOLY Top Tec 4300 5W-30 1л 8030


Есть в наличии
381 грн.
Наличные:
381 грн
Безнал:
457 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 1л 8030 - НС-синтетическое моторное масло

Liqui Moly Тор Tec 4300 - современное, малозольное моторное масло легкоходное моторное масло высшего класса для круглогодичного использования в бензиновых и дизельных двигателях. Представляет собой комбинацию НС-синтетических базовых масел и новейшего комплекса присадок, гарантирует отличную защиту от износа, сниженное потребление топлива и уменьшенный расход масла.
Читать полностью
Технічні параметри:

Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 1л 8030 - НС-синтетичне моторне масло

Liqui Moly Тор Tec 4300 - сучасне, малозольне моторне масло легкоходне моторне масло вищого класу для цілорічного використання в бензинових і дизельних двигунах. Являє собою комбінацію НС-синтетичних базових масел і новітнього комплексу присадок, гарантує відмінний захист від зносу, знижене споживання палива та зменшений витрата масла. Забезпечує відмінну прокачування по масляній системі двигуна. Особливо рекомендується для сучасних дизельних двигунів з багатоступеневим каталізатором і фільтром сажі (DPF). Залежно від інструкції виробника можливо реалізувати інтервали заміни до 40.000 км. Тор Tec 4300 відмінно підходить для використання в автомобілях, переобладнаних під використання природного та скрапленого газу (CNG / LPG).

коли застосовувати
Бензинові двигуни Honda з модельного року 2007 Toyota Fiat дизельні двигуни модельного року 2008, 9.55535-S1 * Peugeot / Citroën з модельного року 1999 B71 2290 *

як застосовувати
Оптимально для найсучасніших дизельних двигунів і багатоклапанних двигунів внутрішнього згоряння з турбонаддувом і інтеркулером, а також без них, з дизельним фільтром сажі (DPF) і бензинових двигунів. Поряд з використанням в різних транспортних засобах з сімейства Peugeot, Сітроен, Хонда, Тойота і Fiat може використовуватися в автомобілях, що вимагають моторні масла такої специфікації. Звертайте увагу на приписи виробників транспортних засобів. Не рекомендується змішувати з іншими моторними маслами. Залишок старого масла в системі не повинен перевищувати 5%.

Тип
Полусинтетическое, HC - гидрокрекинг
Вязкость
5W-30
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
C2, A5/B5, A1/B1
Классификация API
CF, SM
Классификация ILSAC
GF-3
Допуск Fiat
9.55535 S1
Допуск Honda
HTO-06
Допуск Peugeot, Citroen
B71 2290
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Моторное масло»
Показать все модели