Гаечный ключ YATO YT-5533


Нет в наличии
553 грн.
Наличные:
553 грн
Безнал:
664 грн
Приватбанк:
564 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yato YT-5533 - Набор накидных гаечных ключей в пластиковом ложементе

Набор YATO YT-05533 состоит из 7-ми гаечных накидных ключей для работы с резьбовыми элементами, имеющими внешний профиль, такими как болты и гайки. Накидные ключи являются одними из наиболее популярных видов гаечных ключей, благодаря простоте конструкции и функциональности.
Ключи накидного типа имеют кольцевидные головки, которые как нельзя лучше подойдут в случае,
Читать полностью
Технічні параметри:

Yato YT-5533 - Набір накидних гайкових ключів в пластиковому ложементі

Набір YATO YT-5533 складається з 7-ми гайкових накидних ключів для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній профіль, такими як болти і гайки. Накидні ключі є одними з найбільш популярних видів гайкових ключів, завдяки простоті конструкції і функціональності.
Ключі накидного типу мають кільцеподібні головки, які якомога краще підійдуть в разі, якщо необхідно відкрутити сильно затягнутий або заіржавілий болт. На відміну від ріжкових ключів, які контактують з кріпленням тільки з трьох сторін і при великому зусиллі мають ризик зірвати грані болта, накидні ключі контактують з болтом практично по всій поверхні, забезпечуючи хороший захоплення і менше зусилля при відкручуванні.
Головки мають кут нахилу 75 градусів по відношенню до осі ключів, це дозволяє діставати болти і гайки, розташовані у важкодоступних місцях.
Інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі, яка є легованої і відрізняється високою міцністю, стійкістю до високих температур, окисленню, деформації та пошкоджень, за рахунок чого ключі прослужать тривалий час. Хромоване покриття захищає ключі від корозії, надає їм приємний зовнішній вигляд, а також полегшує відмивання по завершенню роботи.
Ключі виготовлені на високому рівні і відповідають німецькому стандарту якості DIN 838.
Упаковкою для ключів служить чохол з прозорими кишенями, який можна складати або віщати на стіну для зручного зберігання інструментів.
Характеристики:
Розміри ключів - 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19 мм

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
7
Тип ключа
накидной
Особенность исполнения
изогнутый
Размер
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели