Вороток MIOL 58-250


Есть в наличии
79 грн.
Наличные:
79 грн
Безнал:
95 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Miol 58-250 - Вороток L-образный

Вороток L-образный 58-250 от известного бренда MIOL. Общая длина инструмента – 280 мм.
Посадочный квадрат – 1/2".
На каждой станции технического обслуживания автомобилей, в любом автосервисе или автомастерской можно встретить такой ручной инструмент как вороток. Он незаменим при проведении профилактических и ремонтных работ. Используется для монтажа/демонтажа колёс, свечей зажигания и прочих
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 58-250 - Вороток L-подібний

Вороток L-подібний 58-250 від відомого бренду MIOL. Загальна довжина інструменту - 280 мм.
Посадковий квадрат - 1/2".
На кожній станції технічного обслуговування автомобілів, в будь-якому автосервісі або автомайстерні можна зустріти такий ручний інструмент як вороток. Він незамінний при проведенні профілактичних і ремонтних робіт. Використовується для монтажу/демонтажу коліс, свічок запалювання та інших кріплень. Особлива перевага воротка полягає в змінних торцевих насадках, завдяки чому один вороток здатний працювати з великою кількістю різноманітних кріплень. Самі насадки встановлюються на спеціальне місце - посадочних квадрат, діагональ перетину якого повинна відповідати посадковому поглибленні насадки. Також безсумнівним плюсом воротка є можливість роботи в важкодоступних місцях, де не вистачить місця звичайним ключам. На ринку представлено кілька основних різновидів воротків. Дана модель є L-подібним типом інстумрента. Має два посадкових квадрата, що дозволяє працювати як у віддалених місцях, так і зривати закислі або прикипівші кріплення завдяки великій довжині рукояті.
Виготовляється даний вороток з міцної і довговічною легованої сталі хромованадіевого сплаву. Цей матеріал має стійкість до відколів, не підтверджений корозійному впливу. Протектор на місці хвата забезпечує кращу передачу прикладених зусиль на кріплення.

Присоединительный квадрат
1/2
Тип
Г-образные
Длина
280
Рукоять
металлическая
Бренд
MIOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Вороток»
Показать все модели