Гаечный ключ MIOL 51-672


Есть в наличии
13 грн.
Наличные:
13 грн
Безнал:
16 грн
14 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Miol 51-672 - Ключ рожково-накидной

Гаечный комбинированный ключ Miol 51-672 является ручным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Данный ключ подходит как для бытового, так и для профессионального применения.
Ключ объединяет в одной конструкции рожковую и накидную головки, таким образом, компенсируя недостатки каждого вида ключа по отдельности. В зависимости от типа, сложности и места
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 51-672 - Ключ рожково-накидний

Гайковий комбінований ключ Miol 51-672 є ручним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Даний ключ підходить як для побутового, так і для професійного застосування.
Ключ об'єднує в одній конструкції ріжкову і накидну головки, таким чином, компенсуючи недоліки кожного виду ключа окремо. Залежно від типу, складності та місця розташування нарізного сполучення, користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку для роботи. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих кріпильних елементів, а також буде зручна, коли над гайкою немає місця, а присутній тільки бічний доступ.
Накидна головка з 12-гранним профілем універсальна і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями кріпильними елементами. Кільцеподібна форма накидної головки дозволяє передавати велике зусилля на кріплення, а завдяки замкнутій конструкції, їй нікуди зіскочити, що дає можливість демонтувати сильно затягнуті або заіржавілі з'єднання.
За допомогою саме накидної головки рекомендується зривати кріплення або остаточно затягувати, а проміжне відкручування / закручування зручніше виконувати ріжковою.
Головки ключа мають кут нахилу 15 градусів по відношенню до осі, що робить інструмент більш маневреним і зручним в роботі.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка має високу міцність, стійкість до навантажень, деформації, високих температур і окислення. Твердість ключа за шкалою Роквелла становить 44-51 HRC. Матове хромоване покриття запобігає корозії і полегшує відмивання інструменту по закінченню роботи.

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
7
Бренд
MIOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели