Заканчивается
301 грн.
Наличные:
301 грн
Безнал:
361 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Miol 58-225 - Ключ трещоточный универсальный

Тип: ключ
Количество зубьев: 72
Материал: Хром-ванадий
Дополнительно: Обрезиненная рукоятка
Применяется для совместной работы со стандартными торцовыми головками, удлинителями или переходниками, чем пригодится автомеханику или трудолюбивому хозяину.

Если у Вас уже имеется набор торцевых головок и вы не хотите загромождать себя большим количеством рожковых или торцевых
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 58-225 - Ключ трещеточний універсальний

Тип: ключ
Кількість зубів: 72
Матеріал: Хром-ванадій
Додатково: Обгумована рукоятка
Застосовується для спільної роботи зі стандартними торцевими головками, подовжувачами або перехідниками, ніж згодиться автомеханікові або працьовитому хазяїну.

Якщо у Вас вже є набір торцевих головок і ви не хочете захаращувати себе великою кількістю комбінованих або торцевих ключів, то станьте володарем трещотного ключа MIOL 58-225. Він виконаний з хромованадія, що робить його дуже міцним і стійким до фізичних дій. Храповой механізм має 72 зубця для підвищення результатів роботи. Для перемикання напрямку обертання інструмент має спеціальний прапорець перемикання. Щоб зміна оснастки не відбирала багато часу, інженери зробили кнопку швидкого скидання головки. На закінчення варто відзначити, що рукоятка виконана в комфортній для хвата формі з двох видів матеріалу.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Вороток и трещотка»
Показать все модели