Есть в наличии (1-2 дня)
25 грн.
Наличные:
25 грн
Безнал:
30 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Miol 63-443 - Отвёртка крестова

Отвертка классическая 63-443 от известного украинского производителя MIOL. Тип шлица – крестообразный PHILLIPS. Размерный номер – РН2. Длина рабочей части лезвия – 100 мм. Материал лезвия – хромованадиевая сталь. Рукоять – двухкомпонентная «SOFT TOUCH». Показатель твердости наконечника – 52 HRC.
Компания MIOL является украинским брендом, начавший производство своей продукции ещё в 1991 году.
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 63-443 - Викрутка хрестових

Викрутка класична 63-443 від відомого українського виробника MIOL. Тип шліца - хрестоподібний PHILLIPS. Розмірний номер - РН2. Довжина робочої частини леза - 100 мм. Матеріал леза - хромованадіева сталь. Рукоять - двокомпонентна «SOFT TOUCH». Показник твердості наконечника - 52 HRC.
Компанія MIOL є українським брендом, який почав виробництво своєї продукції ще в 1991 році. Спеціалізується на виготовленні професійного ручного інструменту. Продукція що виготовляється компанією, поставляється не тільки на український ринок, а й експортується за кордон. У 2006 році MIOL відкрила свою власну тестову лабораторію. Тепер вся вироблена продукція проходить кілька етапів контролю якості, завдяки чому інструмент відповідає всім необхідним стандартам.
Класичні викрутки - це незамінний інструмент для здійснення будь-яких ремонтних і монтажних робіт. Незважаючи на те що конструкція такої викрутки проста на стільки що з нею впорається навіть дитина, необхідно в першу чергу звернути увагу на матеріали, з яких інструмент зроблений.
Лезо виготовлено з високоякісної легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал стійкий до корозії, міцний, твердий, і не схильний до сколів. Кінчик леза має магнітні властивості, оксидований. Рукоять двокомпонентна, виготовлена ​​за технологією "Soft touch".

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Длина стержня отвертки
100 (мм)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели