Есть в наличии
24 грн.
Наличные:
24 грн
Безнал:
29 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Miol 63-413 - Отвёртка плоская

Отвертка классическая 63-413 от известного украинского производителя MIOL. Тип шлица – плоский SLOTTED. Размерный номер – SL6. Ширина кончика лезвия – 6 мм. Длина рабочей части лезвия – 125 мм. Материал лезвия – хромованадиевая сталь. Рукоять – двухкомпонентная «SOFT TOUCH». Показатель твердости наконечника – 52 HRC.
Компания MIOL является украинским брендом, начавший производство своей продукции ещё
Читать полностью
Технічні параметри:

Miol 63-413 - Викрутка плоска

Викрутка класична 63-413 від відомого українського виробника MIOL. Тип шліца - плоский SLOTTED. Розмірний номер - SL6. Ширина кінчика леза - 6 мм. Довжина робочої частини леза - 125 мм. Матеріал леза - хромованадіева сталь. Рукоять - двокомпонентна «SOFT TOUCH». Показник твердості наконечника - 52 HRC.
Компанія MIOL є українським брендом, який почав виробництво своєї продукції ще в 1991 році. Спеціалізується на виготовленні професійного ручного інструменту. Продукція що виготовляється компанією, поставляється не тільки на український ринок, а й експортується за кордон. У 2006 році MIOL відкрила свою власну тестову лабораторію. Тепер вся вироблена продукція проходить кілька етапів контролю якості, завдяки чому інструмент відповідає всім необхідним стандартам.
Класичні викрутки - це незамінний інструмент для здійснення будь-яких ремонтних і монтажних робіт. Незважаючи на те що конструкція такої викрутки проста на стільки що з нею впорається навіть дитина, необхідно в першу чергу звернути увагу на матеріали, з яких інструмент зроблений.
Лезо виготовлено з високоякісної легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал стійкий до корозії, міцний, твердий, і не схильний до сколів. Кінчик леза має магнітні властивості, оксидований. Рукоять двокомпонентна, виготовлена ​​за технологією "Soft touch".

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
плоский (SLOTTED)
Длина стержня отвертки
125 (мм)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Отвертка»
Показать все модели