Нет в наличии
50 грн.
Наличные:
50 грн
Безнал:
60 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MIOL 43-040 - Щипцы для стопорных колец

Щипцы для стопорных колец MIOL 43-040 - профессиональный инструмент, предназначенный для демонтажа и установки внутренних стопорных колец. Данный захват позволит значительно облегчить и ускорить работать с стопорными кольцами различного диаметра. Съемник имеет шарнирно-губцевую форму, длиной 160мм, состоящею из двух рукояток, которые вращаются на шарнире. Конструкция оснащенная шарнирным механизмом,
Читать полностью
Технічні параметри:

MIOL 43-040 - Щипці для стопорних кілець

Щипці для стопорних кілець MIOL 43-040 - професійний інструмент, призначений для демонтажу і установки внутрішніх стопорних кілець. Даний захоплення дозволить значно полегшити і прискорити працювати з стопорними кільцями різного діаметрум. Знімач має шарнірно-губцевий форму, довжиною 160мм, що складається з двох рукояток, які обертаються на шарнірі. Конструкція оснащена шарнірним механізмом, для більш плавного та міцного затиск і розвідою пружиною, що дозволяє полегшити роздвиг рукоятки. Губки для захоплення мають вигнуту робочу частину спеціальної форми, що дозволяє забезпечити міцну фіксацію демонтажного кільця, не боячись зісковзування, або пошкодження деталі в процесі демонтажу або установки. Корпус знімача виконаний з міцної інструментальної сталі, високої якості, поверхня якого оброблена воронінням, що додасть антикорозійну стійкість і забезпечить тривалий термін служби інструменту. Для міцності захоплення рукоятки виконані з прогумованого пропілену. Даний тип інструменту знайшов своє застосування в машинобудуванні, автомайстерень і СТО.

Переваги моделі
• Робота з стопорними кільцями різного діаметру
• Корпус виконаний з високоякісної інструментальної сталі
• Міцний фіксація і захоплення
• Максимально зручний доступ демонтажних кільцям
• Компактність конструкції
• Комфорт і безпеку використання
• Тривалий термін служби.

Тип съемника
Изогнутые на сжим
Длина инструмента
160
Бренд
MIOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «MIOL» в категории «Съемник стопорных колец»
Показать все модели