Гаечный ключ Toptul GAAA1001


Заканчивается
539 грн.
Наличные:
539 грн
Безнал:
647 грн
Приватбанк:
544 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAA1001 10 шт. 10-19 - Набор ключей комбинированных укороченных

Набор комбинированных коротких ключей Toptul GAAA1001 состоит из 10 инструментов которые, применяются для монтажа/демонтажа резьбовых соединений в труднодоступных местах. Данные ключи простые, прочные и функциональные, благодаря этому они повсеместно используется во всех сферах технического обслуживания и ремонта техники, включая автомастерские и СТО.
Конструкция
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAA1001 10 шт. 10-19 - Набір ключів комбінованих укорочених

Набір комбінованих коротких ключів Toptul GAAA1001 складається з 10 інструментів які, застосовуються для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань в важкодоступних місцях. Дані ключі прості, міцні і функціональні, завдяки цьому вони повсюдно використовується в усіх сферах технічного обслуговування і ремонту техніки, включаючи автомайстерні і СТО.
Конструкція ключів компактна і включає головки двох типів, ріжкову і накидну. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з одним і тим же кріпильних елементом, за допомогою тієї головки, яка більш зручна в даний момент. Також наявність головок різних типів компенсує недоліки кожної з них окремо.
Для досягнення максимальної зручності при роботі з кріпленнями, а особливо у важкодоступних місцях, головки ключів розгорнуті до осі під кутом 15 °. Також полегшує роботу з важкодоступними різьбовими елементами конструкція накидною головки, так як 12-ти граннний профіль дозволяє швидше захопити гайку чи болт.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в чохлі, який можна повісити на стіну або згорнути, забезпечивши зручне зберігання інструментів.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
10
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели