Ключ рожково-накидной Toptul AAEX2424


Есть в наличии (1-2 дня)
135 грн.
Наличные:
135 грн
Безнал:
162 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AAEX2424 - Ключ комбинированный

Гаечный рожково-накидной ключ Toptul AAEX2424 является ручным слесарно-монтажным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль. Данный ключ принадлежит к профессиональному уровню инструментов Hi-Performance, имеет высокое качество изготовления и в 1,6 раза превышает требования стандартов ANSI и DIN.
Благодаря наличию двух типов головок пользователь имеет возможность
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AAEX2424 - Ключ комбінований

Гайковий ріжково-накидний ключ Toptul AAEX2424 є ручним слюсарно-монтажним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль. Даний ключ належить до професійного рівня інструментів Hi-Performance, має високу якість виготовлення і в 1,6 рази перевищує вимоги стандартів ANSI і DIN.
Завдяки наявності двох типів головок користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку в залежності від типу, місця розташування і складності з'єднання. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежений і є тільки бічний доступ. Накидна головка має кільцеподібну форми і підходить для демонтажу сильно затягнутих або заржавілих кріплень. За допомогою накидної головки рекомендується зривати або остаточно затягувати нарізні сполучення, а проміжне відкручування / закручування здійснювати ріжковою.
Головки зігнуті під кутом 15 градусів, а також мають тонкий профіль, що робить ключ маневреним і дозволяє діставати кріплення у важкодоступних місцях, а такеож поглибленнях.
Ключ виготовлений з хром-ванадієвої сталі за технологією дозволяє застосовувати високі навантаження. Дана сталь відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками і забезпечує інструменту високу твердість, міцність, стійкість до деформації, зносу і окисленню. Хромоване сатинове покриття захищає від появи корозії.
Характеристики:
- довжина ключа (L) - 274 мм
- ширина ріжкової головки (B) - 50 мм
- ширина накидною головки (D) - 35,2 мм

Тип
Ключ рожково-накидной
Размер
24
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели