Гаечный ключ Toptul GPAQ1402


Заканчивается
1273 грн.
Наличные:
1273 грн
Безнал:
1528 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GPAQ1402 14 шт. 8-24 "Dynamic" - Набор ключей комбинированных

Профессиональный набор серии Hi-Performance Toptul GPAQ1402 состоит из 14-ти комбинированных ключей для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль.
Особенностью данного набора является то, что рожковая часть ключей имеет улучшенный динамический профиль, который позволяет закручивать/откручивать крепеж, не снимая с него ключ. Данный
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GPAQ1402 14 шт. 8-24 "Dynamic" - Набір ключів комбінованих

Професійний набір серії Hi-Performance Toptul GPAQ1402 складається з 14-ти комбінованих ключів для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль.
Особливістю даного набору є те, що ріжкова частина ключів має поліпшений динамічний профіль, який дозволяє закручувати / відкручувати кріплення, не знімаючи з нього ключ. Даний профіль від частини виконує функцію тріскачки, з його допомогою зручно працювати з місцях з граніченним доступом.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кольцевидную замкнуту форму, мають високу жорсткість, добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточної затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надаватися на 6-гранний кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Головки ключів розгорнуті під кутом 15 градусів, що робить інструменти більш маневреними при роботі в обмеженому просторі.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване сатинове покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в чохлі з кишенями, який можна повісити на стіну або згорнути, забезпечивши зручне зберігання інструментів.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
14
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели