Гаечный ключ Toptul GAAD1603


Нет в наличии
1306 грн.
Наличные:
1306 грн
Безнал:
1567 грн
Приватбанк:
1319 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Toptul GAAD1603 16 шт. 6-24мм (metal box) - Набор ключей комбинированных

Профессиональный набор серии Hi-Performance Toptul GAAD1603 состоит из 16-ти комбинированных ключей для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Ключи изготовлены на высоком уровне и подходят для применения в условиях автосервиса или станции техобслуживания.
Конструкция каждого ключа включает две головки, рожковую и накидную,
Читать полностью
Технічні параметри:

Toptul GAAD1603 16 шт. 6-24мм (metal box) - Набір ключів комбінованих

Професійний набір серії Hi-Performance Toptul GAAD1603 складається з 26-ти комбінованих ключів для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Ключі виготовлені на високому рівні і підходять для застосування в умовах автосервісу або станції техобслуговування.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кільцеподібну замкнуту форму, мають високу жорсткість, добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточному затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійдуть ріжкові головки, вони також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надягається на 6-гранне кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Головки ключів розгорнуті під кутом 15 градусів, що робить інструменти більш маневреними при роботі в обмеженому просторі.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване сатиновое покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в компактному і міцному металевому кейсі.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
16
Тип ключа
рожково-накидной
Размер
6, 7, 8, 9, 10, 13, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели