Ключ рожково-накидной Toptul AAEB1919


Есть в наличии (1-2 дня)
104 грн.
Наличные:
104 грн
Безнал:
125 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AAEB1919 - Ключ комбинированный 19 мм

Гаечный комбинированный ключ TOPTUL AAEB1919 это ручной слесарно-монтажный инструмент для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Данный ключ является качественным представителем инструмента профессионального уровня, соответствует международным стандартам и даже в 1,6 раза превышает требования к величине крутящего момента стандартов ANSI и DIN.
Ключ объединяет в
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AAEB1919 - Ключ комбінований 19 мм

Гайковий комбінований ключ TOPTUL AAEB1919 це ручний слюсарно-монтажний інструмент для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний ключ є якісним представником інструменту професійного рівня, відповідає міжнародним стандартам і навіть в 1,6 рази перевищує вимоги до величини крутного моменту стандартів ANSI і DIN.
Ключ об'єднує в одній конструкції ріжкову і накидну головки, таким чином, компенсуючи недоліки кожного виду окремо. Залежно від типу, складності та місця розташування нарізного сполучення, користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку для роботи. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих кріпильних елементів, а також буде зручна, коли над гайкою немає місця, а присутній тільки бічний доступ.
Накидна головка з 12-гранним профілем універсальна і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями кріпильними елементами. Кільцеподібна форма накидної головки дозволяє передавати велике зусилля на кріплення, а завдяки замкнутій конструкції, їй нікуди зіскочити, що дає можливість демонтувати сильно затягнуті або заіржавілі з'єднання.
За допомогою саме накидної головки рекомендується зривати кріплення або остаточно затягувати, а проміжне відкручування / закручування зручніше виконувати ріжковою.
Головки ключа мають кут нахилу 15 градусів по відношенню до осі, що робить інструмент більш маневреним і зручним в роботі.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка має високу міцність, стійкість до навантажень, деформації, високих температур і окислення. Хромоване сатинове покриття запобігає корозії.
Характеристики:
- довжина ключа (L) - 239 мм
- ширина ріжкової головки (B) - 41.4 мм
- ширина накидною головки (D) - 27.9 мм

Тип
Ключ рожково-накидной
Размер
19
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели