Заканчивается
3505 грн.
Наличные:
3505 грн
Безнал:
4206 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Focal Access Sub 25 A4 - Сабвуфер
Focal Access Sub 25 A4 - это стильный сабвуфер с высокой мощностью и стабильностью работы, который разработан с целью дополнения автомобильной акустической системы мощным, чистым и глубоким басом.
Номинальная мощность данной модели составляет 200 Вт, что вместе с диаметром 25 см диктуют правила установки. Для максимального эффекта звучания данная модель должна быть установлена в корпусе закрытого типа с
Читать полностью
Технічні параметри:

Focal Access Sub 25 A4 - Сабвуфер
Focal Access Sub 25 A4 - це стильний сабвуфер з високою потужністю і стабільністю роботи, який розроблено з метою доповнення автомобільної акустичної системи потужним, чистим і глибоким басом.
Номінальна потужність даної моделі складає 200 Вт, що разом з діаметром 25 см диктують правила установки. Для максимального ефекту звучання дана модель повинна бути встановлена в корпусі закритого типу з об'ємом від 15 до 25 літрів, або в корпусі типу "бас-рефлекс" з об'ємом від 20 до 35 літрів.
У даному сабвуфері застосовані абсолютно нові і по-своєму унікальні технології, основною з яких є технологія плетіння скловолоконних ниток DFS (Dual Fiberglass Structure). Дифузор сабвуфера 25 A4 виконаний саме за цією технологією, що дозволяє йому витримувати великі навантаження, зберігати глибину баса і чистоту середніх частот навіть при різких змінах температури навколишнього середовища. Крім того, дифузор надійно загерметизований поліуретановим шаром, який надійно захищає внутрішній простір динаміка від вологи і забезпечує стабільність роботи при несприятливих кліматичних умовах. Скловолоконні нитки переплітаються під кутом в 90 градусів, а їх чорний і білий окрас разом утворюють неповторний стиль.
Вражаюча стійкість до високого навантаження була досягнута за рахунок 50-ти міліметрової котушки з каптоновим каркасом, яка швидко охолоджується за рахунок декомпресивних властивостей центруючої шайби. Крім того тут використаний міцний бутилкаучуковий підвіс, який забезпечує надійність і жорсткість конструкції, тим самим зберігаючи високу продуктивність динаміка впродовж тривалого часу при роботі на максимальному навантаженні. Також сабвуферний динамік оснащений величезним магнітом (145 мм в діаметрі), який відповідає за оптимізацію виробленої потужності і забезпечує найвищий ККД.

Тип
пассивные
Количество динамиков
1
Количество катушек
однокатушечные
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Цвет диффузора
серый
Монтажная глубина
126
Размер
10" (25см)
Вид
сабвуферный динамик
Номинальная мощность RMS
200
Сопротивление
4
Бренд
Focal

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Игорь, 24.02.2015

    Каким усилителем розкачать два таких саба?

    Эксперт avtozvuk.ua

    Рассмотрите http://avtozvuk.ua/info/16934

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Focal» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели