Заканчивается
3355 грн.
Наличные:
3355 грн
Безнал:
4026 грн
Приватбанк:
3675 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

Focal Access Sub 30 A4 - Сабвуфер
Focal Access Sub 30 A4 - это стильный сабвуфер с поразительными показателями мощности и стабильности работы, который разработан с целью дополнения автомобильной акустической системы мощным, чистым и глубоким басом.
Номинальная мощность данной модели составляет 250 Вт, что вместе с диаметром динамика 12 дюймов диктуют правила установки. Для максимального эффекта звучания данная модель должна быть
Читать полностью
Технічні параметри:

Focal Access Sub 30 A4 - Сабвуфер
Focal Access Sub 30 A4 - це стильний сабвуфер з вражаючими показниками потужності і стабільності роботи, який розроблено з метою доповнення автомобільної акустичної системи потужним, чистим і глибоким басом.
Номінальна потужність даної моделі складає 250 Вт, що разом з діаметром динаміка 12 дюймів диктують правила установки. Для максимального ефекту звучання дана модель повинна бути встановлена в корпусі закритого типу з об'ємом від 20 до 30 літрів, або в корпусі типу "бас-рефлекс" з обсягом від 25 до 35 літрів.
У даному сабвуфері застосовані абсолютно нові і по-своєму унікальні технології, основною з яких є технологія плетіння скловолоконних ниток DFS (Dual Fiberglass Structure). Дифузор сабвуфера 30 A4 виконаний саме за цією технологією, що дозволяє йому витримувати великі навантаження, зберігати глибину баса і чистоту середніх частот навіть при різких змінах температури навколишнього середовища. Крім того, дифузор надійно загерметизований поліуретановим шаром, який надійно захищає внутрішній простір динаміка від вологи і забезпечує стабільність роботи при несприятливих кліматичних умовах. Скловолоконні нитки переплітаються під кутом в 90 градусів, а їх чорний і білий окрас разом утворюють неповторний стиль.
Вражаюча стійкість до високого навантаження була досягнута за рахунок 50-ти міліметрової котушки з каптоновим каркасом, яка швидко охолоджується за рахунок декомпресивних властивостей центруючої шайби. Крім того тут використаний міцний бутилкаучуковий підвіс, який забезпечує надійність і жорсткість конструкції, тим самим зберігаючи високу продуктивність динаміка впродовж тривалого часу при роботі на максимальному навантаженні.

Тип
пассивные
Количество динамиков
1
Количество катушек
однокатушечные
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Цвет диффузора
серый
Монтажная глубина
146
Размер
12" (30см)
Вид
сабвуферный динамик
Номинальная мощность RMS
250
Сопротивление
4
Бренд
Focal

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Focal» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели