Есть в наличии (1-2 дня)
388 грн.
Наличные:
388 грн
Безнал:
466 грн
420 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant PLUS 103 860 - Провода прикуривания

Старт-кабель Elegant PLUS предназначен для запуска автомобильного двигателя с севшей аккумуляторной батареей. Данные провода будут особо актуальны в холодное время года, либо для водителей, которые нерегулярно выезжают на автомобиле и перемещаются преимущественно на небольшие расстояния.
В условиях постоянной езды в черте города, стартерная батарея автомобиля не успевает пополнить свой
Читать полностью
Технічні параметри:

Elegant PLUS 103 860 - Провід прикурювання

Старт-кабель Elegant PLUS призначений для запуску автомобільного двигуна з сівшою акумуляторною батареєю. Дані дроти будуть особливо актуальні в холодну пору року, або для водіїв, які нерегулярно виїжджають на автомобілі і переміщуються переважно на невеликі відстані.
В умовах постійної їзди в межах міста, стартерна батарея автомобіля не встигає поповнити свій заряд на 100% від роботи генератора. З настанням заморозків в'язкість моторного масла підвищується, що призводить до зростання навантаження на АКБ під час холодного запуску двигуна. У такій ситуації потужності старої або не дозаряженної батареї може не вистачити.
Пускові дроти Elegant PLUS відрізняються високою провідністю струму і підійдуть для використання на більшості сучасних автомобілів. Багатожильний мідний кабель покритий гнучкою і морозостійкою ізоляцією, яка надійно захищає від окислення. Червоний і чорний колір ізоляційного матеріалу запобігають підключенню без дотримання полярності. Затискачі в формі прищіпок забезпечують надійне з'єднання з клемами акумуляторної батареї. Ізольовані ручки не допускають ураження струмом під час підключення проводів.

Длина
6 (м)
Сила пускового тока
800 (А)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Elegant» в категории «Пусковые провода»
Показать все модели