Ключ рожково-накидной Toptul AAEN1818


Есть в наличии (1-2 дня)
100 грн.
Наличные:
100 грн
Безнал:
120 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AAEN1818 - Ключ комбинированный(угол 75°) 18 мм

Гаечный рожково-накидной ключ TOPTUL серии AAEN является профессиональным ручным слесарно-монтажным инструментом для работы с резьбовыми соединениями, имеющими внешний профиль.
Благодаря наличию двух типов головок пользователь имеет возможность выбрать наиболее подходящую в зависимости от типа, места расположения и сложности крепежного соединения. Рожковая головка хорошо подойдет
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AAEN1818 - Ключ комбінований(угол 75°) 18 мм

Гайковий рожково-накидний ключ TOPTUL серії AAEN є ручним слюсарно-монтажним інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають зовнішній профіль.
Завдяки наявності двох типів головок користувач має можливість вибрати найбільш підходящу в залежності від типу, місця розташування і складності кріплення з'єднання. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежена і є тільки бічний доступ. Накидна головка має кільцеподібної форми і підходить для демонтажу сильно затягнутих або заржавілих кріплень. За допомогою накидної головки рекомендується зривати або остаточно затягувати нарізні сполучення, а проміжне відкручування / закручування здійснювати ріжковою. Дванадцятигранний профіль накидної головки відрізняється універсальністю і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями болтами.
Накидна частина ключа вигнута на 75 градусів, що робить ключ більш маневреним і дозволяє використовувати його для різьбових з'єднань, розташованих в поглибленнях та безпосередній близькості з іншими кріпленнями або деталями.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка відрізняється високими експлуатаційними характеристиками і забезпечує інструменту твердість, міцність, витривалість до навантажень, стійкість до деформації, зносу і окислення. Хромоване матове покриття захищає від появи корозії.
Характеристики:
- довжина ключа (L) - 235 мм
- ширина ріжкової головки (B) - 39.2 мм
- ширина накидної головки (D) - 27.9 мм

Тип
Ключ рожково-накидной
Особенность исполнения
изогнутый
Размер
18
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели