Гаечный ключ Toptul AAEA2222


Есть в наличии (1-2 дня)
143 грн.
Наличные:
143 грн
Безнал:
172 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AAEA2222 - Ключ комбинированный удлиненный 22 мм

Удлиненный комбинированный ключ TOPTUL AAEA2222 - представляет собой ручной слесарно-монтажный инструмент для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Данный ключ является качественным представителем инструмента профессионального уровня.
Ключ объединяет в одной конструкции рожковую и накидную головки, таким образом, компенсируя недостатки каждого вида по
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AAEA2222 - Ключ комбінований подовжений 22 мм

Подовжений комбінований ключ TOPTUL AAEA2222 - являє собою ручний слюсарно-монтажний інструмент для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний ключ є якісним представником інструменту професійного рівня.
Ключ об'єднує в одній конструкції ріжкову і накидну головки, таким чином, компенсуючи недоліки кожного виду окремо. Залежно від типу, складності та місця розташування нарізного сполучення, користувач має можливість вибрати найбільш підходящу головку для роботи. Ріжкова головка добре підійде для не дуже затягнутих кріпильних елементів, а також буде зручна, коли над гайкою немає місця, а присутній тільки бічний доступ.
Подовжена форма ключа розширює його функціональні можливості дозволяючи діставати кріплення там, де не впораються стандартні інструменти і використовувати рукоятку як важіль для передачі великого зусилля.
Накидна головка з 12-гранним профілем універсальна і підходить для роботи з 6-ти і 12-гранями кріпильними елементами. Кільцеподібна форма накидної головки дозволяє передавати велике зусилля на кріплення, а завдяки замкнутій конструкції, їй нікуди зіскочити, що дає можливість демонтувати сильно затягнуті або заіржавілі з'єднання.
За допомогою саме накидної головки рекомендується зривати кріплення або остаточно затягувати, а проміжне відкручування / закручування зручніше виконувати ріжковою.
Головки ключа мають кут нахилу 15 градусів по відношенню до осі, що робить інструмент більш маневреним і зручним в роботі.
Матеріалом для виготовлення послужила хром-ванадієва сталь, яка має високу міцність, стійкість до навантажень, деформації, високих температур і окисленню. Хромоване сатинове покриття запобігає корозії.
Характеристики:
- довжина ключа (L) - 316 мм
- ширина ріжкової головки (B) - 46.3 мм
- ширина накидною головки (D) - 32.1 мм

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
удлиненный
Размер
22
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели