Ключ рожково-накидной Toptul ABAF1515


Есть в наличии (1-2 дня)
258 грн.
Наличные:
258 грн
Безнал:
310 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL ABAF1515 - Ключ комбинированный с трещоткой реверсивной 15 мм

Комбинированный гаечный ключ с трещоткой TOPTUL ABAF1515 представляет собой ручной инструмент для монтажа/демонтажа резьбовых элементов с внешним профилем. Данный ключ имеет высокое качество исполнения, соответствует требованиям стандартов DIN ISO 691, DIN ISO 1711-1, ASME B107.100, за счет чего подойдет как для профессионального, так и бытового применения.
Главной
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL ABAF1515 - Ключ комбінований з тріскачкою реверсивною 15 мм

Комбінований гайковий ключ з тріскачкою TOPTUL ABAF1515 є ручним інструментом для монтажу / демонтажу різьбових елементів із зовнішнім профілем. Даний ключ має високу якість виконання, відповідає вимогам стандартів DIN ISO 691, DIN ISO 1711-1, ASME B107.100, за рахунок чого підійде як для професійного, так і побутового застосування.
Головною особливістю ключа є наявність накидної головки з тріскачкою і перемикачем реверса. Ключ оснащений прапорцевим перемикачем з причини, що його неможливо перевернути, для зміни напряму роботи тріскачки, як прямий ключ, так як в накидній частині є вигин в 13 градусів. Завдяки цьому вигину ключ дозволяє працювати, тримаючи рукоятку під кутом, що дуже зручно в тих місцях, де кріплення знаходиться в невеликому поглибленні або поруч з ним розташована будь-яка деталь.
Тріскачка оснащена храповим механізмом на 72 зуба, який забезпечує максимально м'який і плавний хід, а також дає можливість працювати в обмежених і вузьких місцях, застосовуючи мінімальний крок перемикання в 5 градусів.
Ріжкова головка ключа добре підійде для роботи в місцях, де відсутня верхній доступ і дістатися до кріплення можливо тільки збоку, також ріжковий ключ хороший при демонтажі не надто затягнутих кріпильних елементів.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка забезпечує високі експлуатаційні показники і довговічність інструменту. Хромоване сатинове покриття запобігає корозії.
Характеристики:
- довжина ключа (L) - 199 мм
- ширина ріжкової головки (В) - 30.8 мм
- ширина накидної головки (В) - 28.2 мм

Тип
Ключ рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой, с переключателем реверса
Размер
15
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели