Ключ рожково-накидной Toptul AOAB1414


Есть в наличии (1-2 дня)
178 грн.
Наличные:
178 грн
Безнал:
214 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AOAB1414 - Ключ комбинированный с трещоткой укороченный 14 мм

Короткий рожково-накидной трещоточный ключ TOPTUL AOAB1414 является ручным слесарно-монтажным инструментом для отвинчивания/завинчивания резьбовых соединений с внешним профилем. Данный ключ изготовлен на высоком уровне и пригоден к профессиональному применению в условиях автосервиса или производства. Благодаря короткой форме и наличию трещотки данный ключ является
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AOAB1414 - Ключ комбінований з тріскачкою укорочений 14 мм

Короткий ріжково-накидний ключ з тріскачкою TOPTUL AOAB1414 є ручним слюсарно-монтажним інструментом для відгвинчування / закручування різьбових з'єднань із зовнішнім профілем. Даний ключ виготовлений на високому рівні і придатний до професійного застосування в умовах автосервісу або виробництва. Завдяки короткій формі і наявності тріскачки даний ключ є хорошим рішенням для роботи з різьбовими елементами, розташованими в важкодоступних місцях.
Завдяки наявності двох головок в конструкції ключа, компенсуються недоліки кожної з них окремо, а також користувач має можливість вибрати відповідну головку в залежності від місця розташування кріплення з'єднання, його типу і складності.
Накидна головка вдосконалена наявністю трещотного механізму на 72 зуба. Механізм хропіння з дрібними зубцями і кроком перемикання в 5 градусів забезпечує плавний і м'який хід, а також дає можливість працювати в обмеженому просторі застосовуючи мінімальну амплітуду. Тріскачка не має перемикача реверсу, але перевернувши ключ тріскачка буде працювати в зворотному напрямку.
Ріжкова головка підійде для не дуже затягнутих різьбових елементів, а також буде зручна, для роботи в місцях, де простір над кріпленням обмежена і є тільки бічний доступ.
Ключ виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, що має високі експлуатаційні характеристики. Хромоване сатинове покриття запобігає появі корозії.
Характеристики:
- довжина ключа (L) - 115 мм
- ширина ріжкової головки (В) - 26.6 мм
- ширина накидної головки (В) - 27.4 мм

Тип
Ключ рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой, короткий
Размер
14
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели