Ключ накидной Toptul AEAT1919


Есть в наличии (1-2 дня)
269 грн.
Наличные:
269 грн
Безнал:
323 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AEAT1919 - Раскрывающийся ключ с трещоткой 19 мм

Раскрывающийся накидной ключ с трещоткой Toptul AEAT1919 является ручным слесарно-монтажным инструментом для монтажа/демонтажа резьбовых соединений с внешним профилем. Данный ключ станет хорошим решением для работы труднодоступных местах и местах с ограниченным доступом. Ключ изготовлен на высоком уровне и пригоден к профессиональному использованию в условиях повышенных нагрузок.
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AEAT1919 - Розкриваючийся ключ з тріскачкою 19 мм

Накидний ключ, що розкривається з тріскачкою Toptul AEAT1919 є ручним слюсарно-монтажним інструментом для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань із зовнішнім профілем. Даний ключ стане хорошим рішенням для роботи важкодоступних місцях і місцях з обмеженим доступом. Ключ виготовлений на високому рівні і придатний до професійного використання в умовах підвищених навантажень.
Головною особливістю ключа є накидна головка з конструкцією що розкривається, яка повністю компенсує недолік стандартних накидних ключів, дозволяючи здійснювати монтаж / демонтаж різьбових з'єднань, розташованих на трубопроводах. Даний ключ відмінно підходить для роботи з кріпленнями пневматичних, гідравлічних систем і інших пристроїв, що мають замкнуту трубчасту конструкцію.
Ключ також виконує функцію тріскачки, даючи можливість працювати з гайкою НЕ переставляючи ключ. Верхня частина ключа далеко відкидається, дозволяючи безперешкодно надіти ключ на гайку.
При виготовленні ключа використовується два види стали. Робоча головка, на яку припадає максимальне навантаження, виготовлена з хром-молібденової сталі, яка характеризується стійкістю до ударних навантажень, міцністю і довговічністю. Рукоять ключа виготовлена з хром-ванадієвої сталі, що володіє високими експлуатаційними характеристиками.
особливості:
- довжина L - 156 мм
- ширина головки В - 32 мм
- товщина головки D - 7 мм

Тип
Ключ накидной
Особенность исполнения
с трещоткой
Размер
19
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели