Гаечный ключ Toptul AAEI1317


Есть в наличии (1-2 дня)
109 грн.
Наличные:
109 грн
Безнал:
131 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOPTUL AAEI1317 - Ключ накидной

Накидной гаечный ключ TOPTUL AAEI1317 - это инструмент для работы с резьбовыми элементами, имеющими внешний профиль, такими как болты и гайки. Накидной ключ является одним из наиболее популярных видов гаечных ключей, благодаря простоте конструкции и функциональности.
Данный тип ключа имеет кольцевидные головки, которые как нельзя лучше подойдут в случае, если необходимо открутить сильно затянутый или
Читать полностью
Технічні параметри:

TOPTUL AAEI1317 - Ключ накидний

Накидний гайковий ключ TOPTUL AAEI1317 - це інструмент для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній профіль, такими як болти і гайки. Накидний ключ є одним з найбільш популярних видів гайкових ключів, завдяки простоті конструкції і функціональності.
Даний тип ключа має кільцеподібні головки, які як не можна краще підійдуть в разі, якщо необхідно відкрутити сильно затягнутий або заіржавілий болт. На відміну від ріжкового ключа, який контактує з кріпленням тільки з трьох сторін і при великому зусиллі має ризик зірвати грані болта, накидний ключ контактує з болтом практично по всій поверхні, забезпечує хороший захоплення і менше зусилля при відкручування.
Головки мають кут нахилу 75° выдносно осі інструменту, це робить ключ більш маневренним і дозволяє діставати різьбові елементи, які розташовані у важкодоступних місцях.
Інструмент виготовлений з хром-ванадієвої сталі, яка є легованої і відрізняється високою міцністю, стійкістю до високих температур, окисленню, деформації та пошкоджень, за рахунок чого ключ служить тривалий час. Хромоване покриття захищає ключ від корозії, надає йому приємний зовнішній вигляд, а також полегшує відмивання по завершенню роботи.
Максимальний крутний момент в 1,6 рази перевищує стандарти ANSI і DIN.
Особливості:
- довжина ключа (L) - 245 мм
- ширина головки (B) - 21.5 мм
- ширина головки (D) - 26.0 мм

Категория
Ключ
Тип ключа
накидной
Особенность исполнения
изогнутый
Размер
13, 17
Профиль накидных и разрезных
12 граней
Бренд
Toptul

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Toptul» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели