Есть в наличии
1820 грн.
Наличные:
1820 грн
Безнал:
2184 грн
Приватбанк:
2059 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Starline i93 - Цифровой иммобилайзер

Иммобилайзер StarLine i93 - новый цифровой иммобилайзер с авторизацией по PIN-коду, разработан специально для защиты автомобиля от угона или разбойного захвата.

Ввод PIN-кода осуществляется с помощью нажатия штатных кнопок автомобиля в уникальной последовательности, известной только владельцу.

StarLine i93 заблокирует двигатель и закроет замок капота в том случае, если не была
Читать полностью
Технічні параметри:

Starline i93 - Цифровий імобілайзер

Імобілайзер StarLine i93 - новий цифровий імобілайзер з авторизацією по PIN-коду, розроблений спеціально для захисту автомобіля від угону або розбійного захоплення.
 
Введення PIN-коду здійснюється за допомогою натискання штатних кнопок автомобіля в унікальній послідовності, відомій тільки власнику.
 
StarLine i93 заблокує двигун і закриє замок капота в тому випадку, якщо не була виконана авторизація власника. Блокування станеться, якщо імобілайзер зафіксує початок руху автомобіля, що дозволяє реалізувати спільну роботу імобілайзера StarLine i93 і сигналізації з автозапуском.
 
Додатковий режим «антиграбіж» дозволяє захистити не тільки автомобіль, але і його власника від розбійного нападу в дорозі. Наприклад, якщо при зупинці на світлофорі Вас примусово змусили покинути салон і захопили автомобіль, то StarLine i93 дозволить виїхати зловмисникові на безпечну від Вас відстань, після чого заблокує двигун. StarLine i93 попередить інших учасників дорожнього руху про майбутнє блокування увімкненням аварійної світлової сигналізації та дочекавшись, коли автомобіль знизить швидкість до 30 км/год, заблокує двигун.
 
Перед придбанням імобілайзера StarLine i93 переконайтеся, що Ваш автомобіль є в списку моделей на упаковці або на сайті can.starline.ru в розділі "Іммобілайзер i93".
 
Комплектація іммобілайзера StarLine i93:
блок керування
кодове реле StarLine R3
реле блокування
сигнальний кабель
схема монтажу
посібник з експлуатації

Тип
Иммобилайзер
Дополнительно
датчик движения
Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Starline» в категории «Иммобилайзер»
Показать все модели